[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na Listy do M. 5 i BROS

Dodano: 30.10.2022 | 19:21

Na zdjęciu: Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na dwa filmy.

Fot. mat. partnera

28 października br. Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na dwie komedie romantyczne „Listy do M. 5” i „BROS”. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

„Listy do M.” powracają z piątą częścią wigilijnej opowieści. W najnowszej odsłonie zobaczymy świąteczne perypetie ulubionych bohaterów. Z czym zmierzą się tym razem? Szczepan i Karina uwikłają się w bitwę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. A przy okazji, na własnej skórze, sprawdzą czy „z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach”.

Nie zawsze kryształowy Mel stanie na drodze innego, niekoniecznie „świętego” Mikołaja, a wydarzenia z jego udziałem staną się medialną sensacją. Natomiast słabo znoszący samotność Wojciech, całkiem przypadkowo, pozna sympatycznego wigilijnego oszusta.

To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. „Listy do M. 5” skupią się na uniwersalnych wartościach, takich jak: miłość, bliskość i życzliwość, które, szczególnie teraz, są najważniejsze. W głównych rolach w filmie „Listy do M. 5” występują: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Janusz Chabior, Jan Peszek, Aleksandra Popławska, Maria Dębska, Mateusz Banasiuk, Marianna Zydek, Bartłomiej Kotschedoff.

„Bros” to komedia romantyczna, której reżyserem i współautorem scenariusza jest Nicholas Stoller („Sąsiedzi”). W roli głównej widzowie zobaczą Billy’ego Eichnera („American Crime Story”), który jest również współautorem scenariusza. To mądra i szczera komedia o szukaniu miłości, bliskości, serdeczności w czasie gdy wokół cały świat nie chce się ani na moment zatrzymać.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na „Listy do M. 5” i „BROS” we wszystkich 45 kinach w Polsce. Oba filmy wejdą do kin 4 listopada. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację.

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na Listy do M. 5 i BROS
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments