Bydgoszcz
22C
Słonecznie
74% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSE
H 23 • L 19
29C
Pon
24C
Wt
23C
Sr
20C
Czw
14C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleMundurowi z Błonia poszukują mężczyzny. Posługiwał się kradzioną kartą płatniczą [WIDEO]
kradzież bydgoszcz
16.03.2021 | 12:26

Mundurowi z Błonia poszukują mężczyzny. Posługiwał się kradzioną kartą płatniczą [WIDEO]

Na zdjęciu: Wizerunek poszukiwanego mężczyzny.

Fot. KWP Bydgoszcz

Kryminalni z bydgoskiego Błonia proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który posłużył się skradzioną kartą kredytową.

Do zdarzenia doszło 31 stycznia przy ulicy Nakielskiej. Wówczas osoba poszkodowana utraciła zarówno kartę kredytową, jak i dokumenty. Środek płatniczy trafił w ręce mężczyzny, który jest obecnie poszukiwany przez policję.

Sprawca użył karty kredytowej płacąc za zakupy, jak również usiłował wypłacić pieniądze z bankomatu przy ul. Kruszwickiej. Tam jego wizerunek zarejestrował monitoring. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny przedstawionego na zdjęciu oraz filmie – opisuje podkom. Lidia Kowalska z biura prasowego KWP w Bydgoszczy.


CZYTAJ TAKŻE: Bydgoscy policjanci zlikwidowali „dziuplę samochodową”. Znaleziono w niej 500 części od luksusowych aut [WIDEO]


Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Broniewskiego 12 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 13 76, a także całodobowo pod numerami 47 751 13 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. III Kr 604/21.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści