Bydgoszcz
3C
Niebo głównie zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 9km/h WSW
H 3 • L 2
1C
Pt
1C
Sob
0C
Nd
-2C
Pon
-2C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaMuniek i Przyjaciele pojawią się 24 lipca w Bydgoszczy
15.07.2021 | 12:05

Muniek i Przyjaciele pojawią się 24 lipca w Bydgoszczy

Na zdjęciu: Muniek Staszczyk na bydgoskiej scenie pojawi się wraz z dwoma innymi artystami: Cezariuszem Kosmanem i Jankiem Pęczakiem.

Fot. mat. nadesłany

Muniek Staszczyk to jeden z najbardziej znanych artystów w całej Polsce. Jego aktywność muzyczna rozpoczęła się w 1982 roku. Przez kilkadziesiąt lat stworzył wiele znanych albumów oraz singli, które są śpiewane przez młodszych, jak i bardziej doświadczonych słuchaczy. Występuje na najistotniejszych polskich festiwalach i współpracował z wieloma cenionymi osobistościami ze świata muzyki. Na 24 lipca zaplanowano bydgoski koncert w trakcie którego wystąpią Muniek i Przyjaciele. Fani Muńka Staszczyka oraz Przyjaciół są zaproszeni na godzinę 20:00 do Fabryki Lloyda.

Wyjątkowy koncert w pięknej scenerii

Muniek Staszczyk na bydgoskiej scenie pojawi się wraz z dwoma innymi artystami: Cezariuszem Kosmanem i Jankiem Pęczakiem. To właśnie ta trójka w marcu 2021 roku wydała album pod nazwą „Na żywo i akustycznie 2018-2019”. Jeśli ktoś chciałby posłuchać doskonale brzmiących utworów z tej płyty powinien zjawić się w Bydgoszczy. W albumie pojawiły się różne kawałki, pochodzące m.in. z solowej działalności Muńka oraz kariery w zespole T.Love.

24 lipca będzie nie tylko wyjątkowo i akustycznie, ale też kolorowo i bajecznie. Wszystko to za sprawą pięknej scenerii. Muniek i Przyjaciele są znani ze swojego profesjonalizmu, więc na tym koncercie po prostu trzeba być!

Muniek Staszczyk – albumy, single i współprace

Muniek Staszczyk to artysta tworzący od wielu lat, więc nic dziwnego, że przez ten czas zyskał ogromną sławę. Posiada wszechstronny talent i niesamowitą barwę głosu, a do tego potrafi nawiązać kontakt z publicznością. Sympatyczny i pewny siebie. Dzięki temu jego kariera muzyczna okazała się wielkim sukcesem.

Jeśli chodzi o solowe albumy Muńka Staszczyka warto w tym miejscu wspomnieć o jego trzech płytach: „Muniek” z 2010 roku, „Tata” z 2013 roku oraz „Syn Miasta” z roku 2019.

Największą popularność Muńkowi przyniosły niezapomniane single (zarówno te stworzone w trakcie solowej kariery, jak i podczas występów w T.Love), w tym m.in.:

● „Święty”,
● „Ta piosenka nie jest dla Ciebie”,
● „Pola”,
● „Chłopaki nie płaczą”,
● „Stokrotka”,
● „Nie, nie, nie”,
● „Ajrisz”.

Kariera muzyczna Muńka Staszczyka jest bardzo bogata. To niezwykle ceniony artysta, o czym świadczą m.in. rozmaite współprace (np. Kasia Nosowska, Maanam, Zipera, Anna Maria Jopek czy też śp. Krzysztof Krawczyk).

Muniek Staszczyk – nagrody i zapowiedź koncertu

Muniek Staszczyk przez kilkadziesiąt lat występowania na scenie zgromadził wiele cennych nagród muzycznych. Chodzi m.in. o Fryderyki 2020 (za album roku rock – „Syn miasta” i utwór roku – „Pola”).

Artysta na każdym kroku pamięta o swoich znajomych i wiernych towarzyszach. To właśnie z tego względu powstała płyta „Na żywo i akustycznie 2018-2019”. Muniek i Przyjaciele w Bydgoszczy dadzą z siebie wszystko i zadbają o to, aby każdy opuszczał Fabrykę Lloyda w doskonałym humorze. To szansa na zapoznanie się z największymi przebojami Muńka, zagranymi w niecodzienny sposób. Jeśli ktoś jeszcze nie był na koncercie Muńka i chciałby to zmienić powinien jak najszybciej zarezerwować sobie lipcowy termin. Bilety na to wydarzenie można kupić na Empik Bilety i Going.


Podobne wpisy

Powiązane treści