[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Musical na skalę XXI wieku. „20 lat po Metrze” już wkrótce w Bydgoszczy!

Dodano: 25.06.2019 | 15:54

Na zdjęciu: Na scenie wystąpią wokaliści młodego pokolenia.

Fot. mat. organizatora

20 lat po Metrze to najnowsza, zrobiona z wielkim rozmachem polska produkcja muzyczna. Zobaczyć ją będzie można w Bydgoszczy już w październiku. 

Sam tytuł sugeruje nawiązanie do kultowej produkcji sprzed lat. Jednak jest to zupełnie nowa historia osadzona w dzisiejszych realiach. Wielowątkowa fabuła nie pozwala widzowi się nudzić. Przeplatające się wzajemnie intryga z miłością i współczesny show biznes z całkiem wydawało by się przyziemnymi sprawami jak przyjaźń, czy problemy dnia codziennego, sprawiają, że emocje wśród widowni wahają się od złości, przez wybuchy śmiechu, po łzy. Świetne kreacje aktorskie wokalistów młodego pokolenia jak Zuzanna Kalicka, Mariusz Kamiński czy Krzysztof Zięcina wiernie oddają zamysł reżysera. Całość tej nietuzinkowej produkcji dopełnia świetna muzyka, która jest mieszanką typowych melodyjnych piosenek musicalowych ale również nowych, współczesnych brzmień elektronicznych.

„20 lat po Metrze” to musical, który wywołuje niepohamowany śmiech ale także skłania do głębokiej refleksji. – Jest zagadkowy, wręcz tajemniczy i trzyma widza w napięciu aż do ostatniej minuty. Według wielu krytyków jest to najlepsza premiera muzyczna tego roku na polskiej scenie artystycznej. To trzeba zobaczyć! – zapewniają organizatorzy.

Musical będzie można zobaczyć 6 października o godz. 19:00 w  Kinoteatrze Adria przy ul. Toruńskiej 30.  Bilety można nabyć za pośrednictwem internetu:
– https://www.kupbilecik.pl/impreza-38494-20.lat.po.metrze.bydgoszcz.html
– https://biletyna.pl/event/view/id/110540

oraz stacjonarnie:
– w kasie Kinoteatru ADRIA ul. Toruńska 30
– ul. Śniadeckich 2 – Sklepy Muzyczne Riff
– ul. Szymanowskiego 3 – Księgarnie PWN
– UKW, ul. Chodkiewicza 30 – Księgarnie PWN

plakat musical

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments