[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

W niedzielę koncert w centrum Bydgoszczy. Będzie muzyka w plenerze

Dodano: 27.05.2022 | 16:39

Na zdjęciu: Koncert odbędzie się w niedzielę przed filharmonią.

Fot. Szymon Fiałkowski

Akademia Muzyczna i Miejskie Wodociągi i Kanalizacja zapraszają na koncert „Kameralnie pod wierzbą” będący częścią projektu „Muzyczna Majówka”. Mieszkańcy będą mogli posłuchać muzyki granej na żywo w plenerze.

Już w najbliższy weekend waltorniowy kwartet zagra w pięknych okolicznościach przyrody przed Filharmonią Pomorską. Uczestnicy będą mogli słuchać muzyki i obserwować multimedialną fontannę znajdującą się tuż obok.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 29 maja 2022 roku o godz. 16:00 na placu Krzysztofa Komedy. Tym razem dla bydgoszczan zagra kwartet waltorniowy składający się z Wojciecha Brylińskiego, Szymona Kujacińskiego, Janusza Staneckiego i Jarosława Klekotko. W razie złej pogody organizatorzy zapraszają do auli Akademii Muzycznej znajdującej się przy ul. Słowackiego.

Postanowiliśmy wykorzystać te wyjątkowe warunki i zaprosić bydgoszczan na majowe koncerty, z których chcielibyśmy uczynić wiosenny odpowiednik jesiennych koncertów „Muzyki u Źródeł” w Hali Pomp – mówi Marek Jankowiak, rzecznik Miejskich Wodociągów i Kanalizacji w Bydgoszczy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marylka
Marylka
1 miesiąc temu

Brawo Akademia Muzyczna i Miejskie Wodociągi i Kanalizacja – kto nie był nigdy na takim koncercie polecam się wybrać, super widowiska.