Bydgoszcz
3C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 3 • L 1
3C
Sob
3C
Nd
5C
Pon
8C
Wt
5C
Sr
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIMWiK będzie pracował na magistrali wodociągowej. Na jakich ulicach?
woda, mwik, kran,  (2)
20.08.2018 | 07:23

MWiK będzie pracował na magistrali wodociągowej. Na jakich ulicach?

O utrudnieniach poinformowały Miejskie Wodociągi i Kanalizacja.

Na zdjęciu: Mieszkańcy kilku ulic w mieście będą mieli sucho w kranach.

Fot. Archiwum

Przedostatni tydzień wakacji upłynie również pod znakiem prac na magistrali wodociągowej.

O pracach poinformowały Miejskie Wodociągi i Kanalizacja. MWiK podał również listę ulic, na których wystąpią utrudnienia w dostawach wody.

W poniedziałek rano, w godzinach 8:00 – 14:00, sucho w kranach będą mieli mieszkańcy ulicy Igrzyskowej. W godz. 23:00 – 6:00, pracownicy MWiK będą wykonywali prace związane z czyszczeniem sieci wodociągowej, które potrwają do czwartku.

W poniedziałkowy wieczór, prace odbędą się na ul. ks. Biniaka, Klinicznej, Kujawskiej (od nr 145 do Wąbrzeskiej) i Porcie Lotniczym. We wtorek (21.08) zaplanowano je na ul. Cmentarnej (od Glinki do Malborskiej), Janikowskiej, Szymborskiej i Wspólnej, w środę (22.08) – ul. Glinki (od Zelwerowicza do Niziny), Niziny, Komuny Paryskiej (od Glinek do nr 3), zaś w czwartek (23.08) na ul. Jasnej, Grunwaldzkiej (od Jasnej do Chełmińskiej), Śląskiej (od Chełmińskiej do Granicznej), Granicznej (od Śląskiej do końca), Łokietka (od Granicznej do Długosza) i Długosza.


Powiązane treści