Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h N
H 4 • L 3
8C
Sob
9C
Nd
14C
Pon
10C
Wt
13C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIMyślęcinek przygotowuje się na przyjęcie harleyowców z całego świata
13.05.2018 | 01:48

Myślęcinek przygotowuje się na przyjęcie harleyowców z całego świata

Na zdjęciu: Tysięce harleyów na pewno zrobi wielkie wrażenie...

Fot. Stanisław Gazda

W dniach 16-20 maja Myślęcinek będzie gościł ogromną, międzynarodową imprezę- FH-DCE Super Rally® 2018, czyli jeden z największych zlotów harleyowców na świecie.

Baza rajdu zlokalizowana będzie na terenie biegnącym od Różopola, do ulicy Konnej i Gdańskiej. Na grodzonym właśnie terenie powstanie miasteczko zlotowe z miejscami campingowymi, sanitariatami, sceną itd.

Corocznie w imprezie uczestniczy od 7 do 10 tys. harleyowców z całego kontynentu, a także m.in. USA, Ameryki Południowej, Japonii, a nawet Nowej Zelandii. Z przyczyn logistycznych prace musiały rozpocząć się odpowiednio szybko, by cała infrastruktura przygotowana była już na przyjazd zagranicznych i polskich gości.

Pozostały rozległy teren parku jest nadal do dyspozycji odwiedzających. Zapewnione będzie dojście do wszystkich ośrodków Myślęcinka. Swobodnie poruszać się będzie można także głównymi arteriami parku, z użytku kołowego nie będzie wyłączona ulica Konna.

Za wszelkie niedogodności dyrekcja LPKiW przeprasza w imieniu organizatora, zaś firma ochroniarska została poproszona o instruowanie na temat możliwości poruszania po parku.

Zobacz także: https://metropoliabydgoska.pl/harleyowcy-zawladna-myslecinkiem-zlot-fh-dce-super-rally-w-maju-2018-roku/


Powiązane treści