Bydgoszcz
0C
Lekkie opady śniegu
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H 1 • L 0
1C
Pon
1C
Wt
1C
Sr
1C
Czw
1C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaMyślęcińskie Pożegnanie Lata już w ten weekend. Czego możemy się spodziewać?
Festyn na Różopolu
28.08.2017 | 16:53

Myślęcińskie Pożegnanie Lata już w ten weekend. Czego możemy się spodziewać?

Nie zabraknie atrakcji nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych.

Na zdjęciu: Impreza obfitować będzie w atrakcje dla osób w każdym wieku,

Fot. SG / archiwum

Pożegnanie Lata po raz kolejny połączy swoje siły z Babim Latem. Jednak w tym roku, w tym samym czasie odbędzie się  jeszcze jedna impreza – Bydgoszcz Holi Festival.

Wspólna zabawa rozpocznie się w niedzielę o godzinie 14:00. Na początku na rozstawionej scenie zaprezentują się tancerze ze Szkoły Tańca Bohema. Pokaz zumby w ich wykonaniu będzie można zobaczyć jeszcze o 16:15. W międzyczasie, o godz. 14:30 na scenie swoje umiejętności pokażą trenerzy klubu Bella Line z Bydgoszczy, a o 15:00 rozpocznie się występ bydgoskiego country-rockowego and rollowego zespołu muzycznego „Jurek Paterski C.Club”. Pozostałe koncerty zaplanowano po godzinie 16:00. Dokładnie o 16:40 na scenie pojawi się Karina Rutkowska, a o 19:00 – Sara Pach. Głównymi gwiazdami niedzielnej imprezy będą Sound’n’Grace oraz Margaret. Występ chóru rozpocznie się o 17:30, a młodej wokalistki – o 20:00.

Zabawa będzie toczyć się nie tylko pod sceną. W ramach Babiego Lata, czyli Festiwalu Aktywności Kobiet, na polanie rozstawione będą stoiska organizacji, stowarzyszeń oraz instytucji społecznych i edukacyjnych. Pojawią się między innymi reprezentanci Bydgoskiego Oddziału Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Adopcyjnego w Toruniu, którzy opowiedzą o zasadach adopcji dziecka. Masaże lecznicze i relaksacyjne zapewni Centrum Nauki i Biznesu „Żak”, a zapach świeżo ściętych kwiatów lawendy będzie można poczuć przy stoisku Lavendy Kujawskiej.

Przebywające na terenie imprezy dzieci będą mogły skorzystać m.in. z minilunaparku oraz przejażdżki na kucyku. Atrakcji dla nich nie zabraknie! Zabawy z chustą Klanza poprowadzą pracownicy Bydgoskiego Ośrodka Rehabilitacji, Terapii Uzależnień i Profilaktyki „BORPA”, a zajęcia z robotami – instruktorzy Akademii Wynalazców.

Zarówno mali jak i duzi będą mogli wziąć udział w festiwalu kolorów. Zabawa polegająca na obrzucaniu się kolorowymi proszkami holi przy muzyce DJów rozpocznie się o godzinie 16:00. Udział w niej będzie bezpłatny. Na uczestników czekać będą nie tylko kolorowe proszki holi, ale też kolorowa wata cukrowa, kolorowe okulary oraz strefa foodtrucków.


Powiązane treści