Bydgoszcz
2C
78% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 3 • L 1
3C
Wt
2C
Sr
4C
Czw
3C
Pt
1C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleNa Bartodziejach, strażak wciągnął do samochodu dwóch chłopców. Podejrzewał ich o kradzież…hulajnogi
15.09.2021 | 16:07

Na Bartodziejach, strażak wciągnął do samochodu dwóch chłopców. Podejrzewał ich o kradzież…hulajnogi

Na zdjęciu: O zdarzeniu powiadomiła policjantów matka jednego z chłopców.

Fot. Archiwum

Na bydgoskich Bartodziejach, mężczyzna wciągnął do samochodu dwóch chłopców, bo podejrzewał ich… o kradzież hulajnogi. Usłyszał już zarzuty. 

O zdarzeniu jako pierwsza poinformowała TVP3 Bydgoszcz. Do zajścia doszło w ubiegłą środę (8 września) w godzinach wieczornych. Jak się dowiadujemy, podłożem zdarzenia była… hulajnoga, która należała do 8-letniego syna mężczyzny. Ów hulajnoga miała zostać pożyczona dzieciom do pojeżdżenia, ale do 8-latka już nie wróciła.

Mężczyzna wciągnął do samochodu dwóch chłopców: 8- i 10-latka. Jak wynika z naszych informacji, obaj chłopcy to Ukraińcy. – Mężczyzna zobaczył ich, gdy jechał samochodem – mówi kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Chłopców wciągnął do auta, a następnie odjechał z nimi w kierunku ul. Curie-Skłodowskiej. Jak podawała TVP3 Bydgoszcz, jeden z chłopców ma m.in. złamany nos.

Jak się dowiadujemy, o całym zajściu policjantów następnego dnia (9.09) zawiadomiła matka jednego z chłopców. Mężczyzna już ma postawione trzy zarzuty: bezprawnego pozbawienia wolności chłopców, naruszenia nietykalności cielesnej młodszego z nich oraz uszkodzenia ciała 10-latka. – Wobec mężczyzny został zastosowany policyjny dozór – dodaje kom. Kowalska.

Mężczyzna jest strażakiem. – Został on zawieszony w czynnościach służbowych na trzy miesiące – przekazuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy st. kpt. Karol Smarz i dodaje, że przez ten czas, 35-latek będzie miał mniejsze uposażenie o połowę.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdzislaw
Zdzislaw
4 miesięcy temu

Od czasu Wołynia ,nie wolno wierzyć Ukraincom.
Nawet dzieciom. Nie pożyczać i nic nie dawać darmo. Jak się nie podoba ,to na Ukrainę.

Powiązane treści