[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Na Błoniu znaleziono ciało. Śledczy wyjaśniają okoliczności tragedii

Dodano: 13.09.2021 | 12:29

Na zdjęciu: Ciało 55-letniego mężczyzny znaleziono w rejonie ul. Koszarowej na Błoniu.

Fot. Archiwum

Ciało 55-letniego mężczyzny znaleziono w niedzielę (12 września) przy ul. Koszarowej na bydgoskim Błoniu. – Zwłoki zostały zabezpieczone do przeprowadzenia sekcji – informują śledczy.

O znalezieniu ciała poinformował nas jeden z naszych Czytelników. Jak przekazał, w rejonie ul. Koszarowej miało dojść do zabójstwa, a motywem zbrodni miała być kłótnia po alkoholu.

Fakt ujawnienia zwłok potwierdził nam kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy i dodał, że zgłoszenie do służb wpłynęło w niedzielę, chwilę po południu. – Na miejscu prowadzone były czynności pod nadzorem prokuratora, wykonano niezbędne oględziny – mówił.

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, śmierć 55-letniego mężczyzny nastąpiła z przyczyn naturalnych. – Nic nie wskazuje na to, by do jego zgonu przyczyniły się osoby trzecie – słyszymy od śledczych. Wiadomo jednak, że świadek zdarzenia była nietrzeźwa. Z informacji uzyskanych w prokuraturze dowiedzieliśmy się, że ciało zmarłego zostało zabezpieczone do przeprowadzenia sekcji zwłok, a ta ma odbyć się w tym tygodniu.

Na Błoniu znaleziono ciało. Śledczy wyjaśniają okoliczności tragedii
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments