Bydgoszcz
8C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h N
H 9 • L 7
15C
Nd
15C
Pon
4C
Wt
8C
Sr
7C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaNa Camerimage warto być! Poleca go operatorom filmowym opiniotwórczy magazyn branżowy
01.05.2018 | 12:00

Na Camerimage warto być! Poleca go operatorom filmowym opiniotwórczy magazyn branżowy

Na zdjęciu: Camerimage jest warty odwiedzenia...

Fot. Movie Maker

Także w 2018 roku festiwal Camerimage znalazł się na liście 50 najbardziej wartych odwiedzenia festiwali filmowych na świecie, według prestiżowego magazynu Movie Maker.

Camerimage jest festiwalem na którym operatorzy filmowi obowiązkowo muszą być zanim umrą – czytamy w magazynie. W 2017 r. przybyło ich 820 z 50 krajów. Tacy jak Christopher Doyle, Ed Lachman czy Anthony Dod Mantle zostali zmobilizowani przez międzynarodową publiczność do podzielenia się swoją wiedzą z chętnie chłonącymi ją widzami. Na Camerimage – pisze autor artykułu w Movie Maker – liczba wydarzeń kinematograficznych, paneli i warsztatów jest oszałamiająca, ale festiwal szczyci się przede wszystkim panelem „Get Noticed”, który skupia przedstawicieli agencji talentów z Europy i Stanów Zjednoczonych, którzy rzucają światło na to, jak najlepiej wykorzystać relacje ze swoimi agencjami artystycznymi i wybierać projekty, pomagające w tworzeniu marki już na wczesnym etapie kariery – zachwala bydgoski festiwal Movie Maker.


Powiązane treści