[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

„Na chwilę, na zawsze” i „Niezgaszalni” premierowo w Multikinie!

Dodano: 13.07.2022 | 11:19

Na zdjęciu: Bilety na seanse są dostępne w kasie kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Fot. archiwum / SF

15 lipca br. w kinach sieci Multikino premierowo można będzie zobaczyć polski romans „Na chwilę, na zawsze” oraz animację „Niezgaszalni”. Bilety są dostępne w kasie kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

W filmie „Na chwilę, na zawsze” popularny aktor i muzyk, którego płyty królują na listach sprzedaży, a teledyski na YouTube zebrały już ponad 200 mln odtworzeń, wciela się w byłego rockmana, który po skończonej karierze pomaga młodym ludziom na zakręcie życia. Co stanie się, gdy los zwiąże go z przebojową wokalistką, znaną z wielkiego talentu, ale też buntowniczego stylu życia? Czy dwie, tak bardzo różne osoby, może połączyć coś więcej niż muzyka? Odpowiedź na te pytania przynosi nowy film Piotra Trzaskalskiego, reżysera cenionych obrazów „Mój rower”, „Edi” oraz serialu „Stulecie winnych”. Głównej parze aktorskiej – Martynie Byczkowskiej i Pawłowi Domagale – na ekranie towarzyszą, m.in. Ireneusz Czop, Olaf Lubaszenko oraz Tomasz Włosok i Kinga Preis.

W najbliższy piątek, na wielkim ekranie pojawi się również animacja „Niezgaszalni”. Georgia od najmłodszych lat marzy o tym, aby iść w ślady ojca i pracować w nowojorskiej straży pożarnej. Niestety, żyje w czasach, gdy kobiety nie mogą jeszcze wykonywać przypisanych mężczyznom zawodów. Wszystko to zmienia się jednak, kiedy tajemniczy sprawca zaczyna podpalać budynki na Broadwayu, a strażacy z Nowego Jorku – jeden po drugim – znikają w tajemniczych okolicznościach. W tej sytuacji zdesperowany burmistrz przywraca do służby ojca Georgii, który ma za zadanie przeprowadzić śledztwo i zatrzymać podpalacza. Aby pomóc tacie w trudnej misji, dziewczynka przebiera się za chłopaka i jako ochotnik „Joe” wstępuje w szeregi strażaków. Tak zaczyna się jej niezwykła przygoda, ale i zacięta walka z czasem, w której stawką jest nie tylko realizacja marzeń, ale też bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców miasta.

Od 17 do 21 lipca br. zapraszamy do świętowania urodzin Coca Cola w Multikinie! Osoby, które od niedzieli do czwartku kupują duży zestaw z Coca Colą otrzymają voucher, który od 1 do 31 sierpnia br. będą mogły wymienić na bilet na dowolny film z repertuaru Multikina. W przypadku filmów 3D obowiązuje dopłata. Voucher nie będzie podlegał wymianie na wydarzenia specjalne. Regulamin akcji oraz szczegółowy repertuar znajdują się na stronie www.multikino.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments