Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Na przystanku na Wzgórzu Wolności znaleziono ciało mężczyzny. Policja prosi o pomoc w identyfikacji [ZDJĘCIA 18+]

Dodano: 07.12.2020 | 12:22

Na zdjęciu: Policjanci zwracają się o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego zwłoki odkryto na Wzgórzu Wolności na początku listopada.

Fot. Szymon Fiałkowski

Policjanci z komisariatu Bydgoszcz-Szwederowo próbują ustalić tożsamość mężczyzny, którego ciało znaleziono miesiąc temu na nieużytkowanym wówczas przystanku tramwajowym przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Ujejskiego.

Z informacji przekazanych przez funkcjonariuszy wynika, że zwłoki odkryto w poniedziałek, 2 listopada. Mężczyzna z wyglądu miał około 50-60 lat. Był normalnej budowy ciała, a jego cechą charakterystyczną była blizna (prawdopodobnie – jak tłumaczą mundurowi – po poparzeniu) na prawym boku na wysokości jamy brzusznej.

Osoby, które mogą pomóc w identyfikacji zmarłego, proszone są o kontakt z komisariatem Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19. Można to zrobić zarówno osobiście, jak i telefonicznie: z prowadzącym sprawę 47 751-53-33 lub całodobowo 47 751-52-69 oraz 112. Dostępny jest ponadto adres mailowy: dyzurny-szwederowo@bg.policja.gov.pl.

Policjanci zdecydowali się również na publikację wizerunku denata. Na ich prośbę zdjęcia prezentujemy poniżej, jednak zastrzegamy, że dla niektórych osób mogą mieć one charakter drastyczny.

[AKTUALIZACJA, 23 LUTEGO 2021 r.] Jak poinformowała bydgoska policja, ustalono tożsamość mężczyzny, w związku z czym jego wizerunek został usunięty.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Benc Benc 12
Benc Benc 12
3 lat temu

A może wzorem innych dać najpierw informacje o drastycznych zdjęciach, umożliwić wybór czy się chce czy nie oglądać takie foty.A tak człowiek czyta artykuł i nagle…

Ktos
Ktos
3 lat temu

A moze by tak szybciej dac informacje do Internetu o identyfikacji czy też zagubionej osobie a nie po miesiącu czy dwóch ? Myślenie nie boli …