Bydgoszcz
0C
Lekkie opady śniegu
92% wilgotność
Wiatr: 3km/h NE
H 0 • L 0
-1C
Sob
-2C
Nd
-2C
Pon
-6C
Wt
-6C
Sr
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaNa samolot do Gdańska luksusowym autobusem. Już od czerwca
Port_Lotniczy_im_Lecha_Walesy_Terminal_2
01.06.2016 | 13:22

Na samolot do Gdańska luksusowym autobusem. Już od czerwca

GDNExpress zawiezie bydgoszczan na lotnisko w Gdańsku.

Na zdjęciu: Terminal pasażerski T2 w Porcie Lotniczym Gdańsk

Fot. Mateusz Nasieniewski/ wikipedia (wolna licencja)

26 czerwca GDNExpress uruchomi połączenie autobusowe z Bydgoszczy na lotnisko w Gdańsku. Pasażerowie będą mogli dotrzeć na samolot szybko i w komfortowych warunkach.

Autobusy GDNExpress, wyposażone m.in. w skórzane fotele, Wi-Fi czy klimatyzację, będą pokonywać trasę z Bydgoszczy do Gdańska siedem razy dziennie, a przejazd zajmie dwie godziny i dziesięć minut. Rozkład jazdy ma być dostosowany do przylotów i odlotów w Porcie Lotniczym Gdańsk.

Czytaj także: Droga z bydgoskiego lotniska poprowadzi do Rzymu. Już od czerwca [WIDEO]

Stała cena przejazdu będzie wynosić 49 zł, lecz bilety będzie można nabyć już od 9 zł. Respektowane będą wszystkie ulgi ustawowe i zniżki grupowe do 50%, a w przypadku opóźnienia uniemożliwiającego zdążenie na samolot klienci będą mogli liczyć na odszkodowanie.

Nasza oferta jest najlepsza na rynku. Dzięki niskim cenom i zniżkom grupowym praktycznie zawsze najtańszym sposobem na przejazd do lub z gdańskiego lotniska będzie GDNExpress, nawet w porównaniu z samochodem osobowym z instalacją LPG – zapewnia Mariusz Andrzejczak, prezes GDNExpress.

W 2015 roku gdańskie lotnisko obsłużyło 3 706 108 pasażerów, odnotowując 13% wzrost w stosunku do poprzednich dwunastu miesięcy. Więcej osób skorzystało jedynie z portów lotniczych w Warszawie i Krakowie.

Powiązane treści