Metropolia BydgoskaBydgoszczSportNa szczycie tabeli bez zmian. Zawisza zremisował z Włocłavią
10.04.2021 | 19:10

Na szczycie tabeli bez zmian. Zawisza zremisował z Włocłavią

Na zdjęciu: Zawisza zremisował z Włocłavią 0:0.

W sobotnim hicie 21. kolejki IV ligi piłkarze Zawiszy Bydgoszcz zremisowali z Włocłavią Włocławek 0:0. Oznacza to, że nadal mają trzy punkty przewagi nad wiceliderem tabeli.

Mecz nie obfitował w wiele sytuacji bramkowych, ale tuż przed przerwą Zawisza powinien objąć prowadzenie. Kamil Żylski nie wykorzystał jednak rzutu karnego, trafiając w słupek. Ten mecz nie był udany dla napastnika bydgoszczan. Po zmianie stron 25-latek obejrzał dwie żółte kartki i musiał opuścić boisko już w 68. minucie.

Bezbramkowy remis sprawił, że dystans do czołowej dwójki nieco zmniejszyły Lider Włocławek i Chemik Bydgoszcz. Włocławianie wygrali dziś z Pogonią Mogilno 1:0, a chemicy po bramkach w końcówce wygrali z Kujawianką Izbica Kujawska 2:0. Zawisza prowadzi więc w tabeli z 46 punktami. Włocłavia i Lider mają po 43, a Chemik 41, ale należy pamiętać, że zawiszanie mają rozegrany mecz mniej od pozostałych rywali.

Za tydzień Zawisza zagra na wyjeździe z Liderem Włocławek.