Bydgoszcz
13C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h N
H 13 • L 12
16C
Czw
14C
Pt
15C
Sob
16C
Nd
14C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINa tych ulicach w nadchodzącym tygodniu w Bydgoszczy wystąpią utrudnienia w dostawach wody [LISTA]
woda, mwik, kran,  (2)
27.06.2020 | 08:49

Na tych ulicach w nadchodzącym tygodniu w Bydgoszczy wystąpią utrudnienia w dostawach wody [LISTA]

O utrudnieniach poinformowały Miejskie Wodociągi i Kanalizacja.

Na zdjęciu: W nadchodzącym tygodniu zabraknie wody na bydgoskich ulicach.

Fot. Archiwum

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja podały w komunikacie listę ulic, na których w nadchodzącym tygodniu wystąpią utrudnienia w dostawach wody.

Utrudnienia – jak informuje MWiK – spowodowane są zaplanowanymi pracami związanymi z czyszczeniem sieci wodociągowej. Prace będą prowadzone w godzinach nocnych, tj. od 23:00 do 5:00.

W nadchodzącym tygodniu, utrudnień w dostawach wody mogą się spodziewać mieszkańcy ulic:
w dniu 29/30 czerwca: Kasztanowej (od Sułkowskiego do Małachowskiego), Sułkowskiego (od Kasztanowej do Chodkiewicza), Litewskiej, Cichej (od Sułkowskiego do Kilińskiego), Kozietulskiego (od Sułkowskiego do Poniatowskiego).
30 czerwca/1 lipca: Cichej (od Sułkowskiego do Mierosławskiego), Kozietulskiego (od Poniatowskiego do Kilińskiego), Lelewela (od Kozietulskiego do Kasztanowej), Kasztanowej (od Lelewela do końca), Kilińskiego (od Kozietulskiego do końca), Mierosławskiego (od Chodkiewicza do końca).
1/2.07: Płockiej, Wawrzyniaka, Poniatowskiego (od Chodkiewicza do Kozietulskiego), Kozietulskiego (od Sułkowskiego do Kilińskiego).
2/3.07: Kozietulskiego (od Poniatowskiego do końca), Jastrzębiej, Kilińskiego, Lelewela (od Powstańców Wielkopolskich do końca), Chodkiewicza (od Kilińskiego do Lelewela).

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści