Bydgoszcz
1C
Słonecznie
86% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 3 • L -1
4C
Nd
8C
Pon
10C
Wt
10C
Sr
7C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINa tych ulicach w nadchodzącym tygodniu w Bydgoszczy wystąpią utrudnienia w dostawach wody [LISTA]
27.06.2020 | 08:49

Na tych ulicach w nadchodzącym tygodniu w Bydgoszczy wystąpią utrudnienia w dostawach wody [LISTA]

O utrudnieniach poinformowały Miejskie Wodociągi i Kanalizacja.

Na zdjęciu: W nadchodzącym tygodniu zabraknie wody na bydgoskich ulicach.

Fot. Archiwum

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja podały w komunikacie listę ulic, na których w nadchodzącym tygodniu wystąpią utrudnienia w dostawach wody.

Utrudnienia – jak informuje MWiK – spowodowane są zaplanowanymi pracami związanymi z czyszczeniem sieci wodociągowej. Prace będą prowadzone w godzinach nocnych, tj. od 23:00 do 5:00.

W nadchodzącym tygodniu, utrudnień w dostawach wody mogą się spodziewać mieszkańcy ulic:
w dniu 29/30 czerwca: Kasztanowej (od Sułkowskiego do Małachowskiego), Sułkowskiego (od Kasztanowej do Chodkiewicza), Litewskiej, Cichej (od Sułkowskiego do Kilińskiego), Kozietulskiego (od Sułkowskiego do Poniatowskiego).
30 czerwca/1 lipca: Cichej (od Sułkowskiego do Mierosławskiego), Kozietulskiego (od Poniatowskiego do Kilińskiego), Lelewela (od Kozietulskiego do Kasztanowej), Kasztanowej (od Lelewela do końca), Kilińskiego (od Kozietulskiego do końca), Mierosławskiego (od Chodkiewicza do końca).
1/2.07: Płockiej, Wawrzyniaka, Poniatowskiego (od Chodkiewicza do Kozietulskiego), Kozietulskiego (od Sułkowskiego do Kilińskiego).
2/3.07: Kozietulskiego (od Poniatowskiego do końca), Jastrzębiej, Kilińskiego, Lelewela (od Powstańców Wielkopolskich do końca), Chodkiewicza (od Kilińskiego do Lelewela).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści