[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Naczelnik służb kryminalnych rozpoznał poszukiwanego włamywacza. Zatrzymany usłyszał już zarzuty

Dodano: 31.08.2022 | 10:10

Na zdjęciu: Policja zatrzymała poszukiwanego odpowiedzialnego za 7 przestępstw.

Fot. Szymon Fiałkowski

Mężczyzna poszukiwany za liczne włamania został zauważony przez Naczelnika Wydziału Kryminalnego. Poinformowany dyżurny zorganizował grupę pościgową.

Policja z Inowrocławia zbierała informacje i zabezpieczała monitoring w celu ustalenia sprawcy, który dopuścił się 7 przestępstw polegających na kradzieżach, usiłowaniach i włamaniach. Jedno zdarzenie miało miejsce na początku sierpnia, a pozostałe w dniach 24-26 sierpnia.

Na podstawie nagrań z monitoringu policji udało się ustalić wygląd sprawcy wszystkich przestępstw. W piątek, 26 sierpnia 2022 roku Naczelnik Wydziału Kryminalnego zauważył w czasie wolnym mężczyznę z charakterystycznymi tatuażami, który odpowiadał rysopisowi poszukiwanego. Podążył za nim i poinformował dyżurnego policji, który zorganizował grupę kryminalnych.

Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca powiatu żnińskiego na ul. Staszica w Inowrocławiu. 21-latek trafił do aresztu. Następnego dnia usłyszał on zarzuty za popełnienie wszystkich siedmiu przestępstw i najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Zarzuty obejmują kradzież alkoholu z lokalu, 4 usiłowania kradzieży z włamaniem do pomieszczeń biurowych, punktu rowerowego, sklepu obuwniczego i pizzerii oraz 2 włamania do ogródka piwnego i sklepu. Grozi mu za to do 10 lat pozbawienia wolności.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Loki
Loki
14 dni temu

Inowrocławski King Bruce Lee, karate miszcz. Brawo