Bydgoszcz
-0C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h SSW
H 1 • L -1
3C
Czw
3C
Pt
2C
Sob
1C
Nd
2C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaNadszedł Cień Zbrodni. Wygraj trzeci tom powieści o bydgoskiej rodzinie! [KONKURS]
edyta świętek cień zbrodni
01.03.2020 | 08:27

Nadszedł Cień Zbrodni. Wygraj trzeci tom powieści o bydgoskiej rodzinie! [KONKURS]

Na zdjęciu: W lutym ukazała się powieść Cień Zbrodni autorstwa Edyty Świętek.

Fot. ST

Ukazał się już trzeci tom cyklu powieści „Grzechy młodości”, którego akcja dzieje się w Bydgoszczy. MetropoliaBydgoska.PL ma konkurs dla Czytelników.

Akcja powieści „Cień zbrodni” rozgrywa się w Bydgoszczy w latach PRL. Dla rodziny Trzeciaków nadciągają trudne czasy. Pogłębiający się kryzys sprawia, że Justyna ledwo wiąże koniec z końcem. Gnębiony wyrzutami sumienia Tymoteusz usiłuje ją wspierać, niestety sam doświadcza prawdziwej tragedii. Czy nad Tymoteuszem zawisła klątwa, która zrujnuje mu życie? Wojciech Kost podejmuje decyzję o opuszczeniu żony. Niespodziewanie Helena otrzymuje paczkę oraz list z zagranicy od tajemniczego nadawcy. Jak poradzą sobie Trzeciakowie w okresie stanu wojennego? Czy małżeństwo Kostów przetrwa próbę?

„Cień zbrodni” można już kupić w księgarniach stacjonarnych i internecie. MetropoliaBydgoska.PL jako patron medialny powieści ma dla Czytelników konkurs. Wygrać można jeden egzemplarz książki. Aby tak się stało, należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, o tytule „Cień zbrodni” w treści podając imię, nazwisko i odpowiedź na pytanie: „Losy którego z bohaterów poprzednich tomów interesują Cię najbardziej i dlaczego?”

Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 5 marca, do godz. 12:00. Zwycięzców poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści