Bydgoszcz
2C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h SW
H 4 • L 2
8C
Sob
5C
Nd
6C
Pon
8C
Wt
7C
Sr
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaNagroda za dobrą pracę. Do zdobycia aż 10 tysięcy złotych
Bydgoszcz, wieża ciśnień, panorama, Stare Miasto, widok - Pit1233
11.01.2017 | 14:49

Nagroda za dobrą pracę. Do zdobycia aż 10 tysięcy złotych

Zgłoszenia można wysyłać do 20 stycznia.

Na zdjęciu: Bydgoszcz może być tematem przeróżnych prac naukowych.

Fot. Pit1233 (wikipedia) / archiwum

Jeszcze przez nieco ponad tydzień, do 20 stycznia, przyjmowane są zgłoszenia w konkursie na najlepszą pracę naukową związaną z Bydgoszczą. Do zdobycia jest 10 tysięcy złotych.

Taka kwota, wraz z pamiątkowym dyplomem, trafi do zwycięzcy konkursu ogłoszonego przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca również mogą liczyć na nagrody pieniężne. Są to kolejno 5 i 3 tys. zł. W konkursie uczestniczyć mogą autorzy prac obronionych w roku akademickim 2015/2016, czyli w okresie od 1 października 2015 do 30 września 2016.

– Przedmiotem konkursu jest wyłonienie prac inżynierskich, licencjackich, magisterskich lub doktorskich, które poruszają problematykę związaną z Bydgoszczą i najlepiej korespondują z aktualnymi problemami miasta. W szczególności chodzi o prace, które dotykają problematyki z zakresu promocji, gospodarki lokalnej, kultury i sztuki, a także tradycji i tożsamości miasta, turystyki i sportu oraz oświaty, architektury, zdrowia czy transportu – mówią przedstawiciele urzędu miasta.

Tematyki przesyłanych prac są przeróżne. Podczas ubiegłorocznej edycji nagrodzono następujące prace:

  • Łukasza Pierona „Projekt rewitalizacji Wisły w obszarze planowanego portu multimodalnego w rejonie Bydgoszczy – Solca Kujawskiego” (I nagroda),
  • Natalii Muchy „Koncepcja architektoniczna Centrum Warsztatów Plastycznych z przestrzenią wystawienniczą przy ulicy Kamiennej w Bydgoszczy jako miejsce integracji artystycznej lokalnej społeczności” (II nagroda),
  • Bartosza Dąbrowskiego, Szymona Marcińskiego „Zdalnie sterowany robot do zadań specjalnych” (III nagroda).

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miasta Bydgoszczy.


Powiązane treści