Bydgoszcz
0C
99% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H 0 • L 0
3C
Sob
4C
Nd
8C
Pon
9C
Wt
8C
Sr
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaNagroda za dobrą pracę. Do zdobycia aż 10 tysięcy złotych
Bydgoszcz, wieża ciśnień, panorama, Stare Miasto, widok - Pit1233
11.01.2017 | 14:49

Nagroda za dobrą pracę. Do zdobycia aż 10 tysięcy złotych

Zgłoszenia można wysyłać do 20 stycznia.

Na zdjęciu: Bydgoszcz może być tematem przeróżnych prac naukowych.

Fot. Pit1233 (wikipedia) / archiwum

Jeszcze przez nieco ponad tydzień, do 20 stycznia, przyjmowane są zgłoszenia w konkursie na najlepszą pracę naukową związaną z Bydgoszczą. Do zdobycia jest 10 tysięcy złotych.

Taka kwota, wraz z pamiątkowym dyplomem, trafi do zwycięzcy konkursu ogłoszonego przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca również mogą liczyć na nagrody pieniężne. Są to kolejno 5 i 3 tys. zł. W konkursie uczestniczyć mogą autorzy prac obronionych w roku akademickim 2015/2016, czyli w okresie od 1 października 2015 do 30 września 2016.

– Przedmiotem konkursu jest wyłonienie prac inżynierskich, licencjackich, magisterskich lub doktorskich, które poruszają problematykę związaną z Bydgoszczą i najlepiej korespondują z aktualnymi problemami miasta. W szczególności chodzi o prace, które dotykają problematyki z zakresu promocji, gospodarki lokalnej, kultury i sztuki, a także tradycji i tożsamości miasta, turystyki i sportu oraz oświaty, architektury, zdrowia czy transportu – mówią przedstawiciele urzędu miasta.

Tematyki przesyłanych prac są przeróżne. Podczas ubiegłorocznej edycji nagrodzono następujące prace:

  • Łukasza Pierona „Projekt rewitalizacji Wisły w obszarze planowanego portu multimodalnego w rejonie Bydgoszczy – Solca Kujawskiego” (I nagroda),
  • Natalii Muchy „Koncepcja architektoniczna Centrum Warsztatów Plastycznych z przestrzenią wystawienniczą przy ulicy Kamiennej w Bydgoszczy jako miejsce integracji artystycznej lokalnej społeczności” (II nagroda),
  • Bartosza Dąbrowskiego, Szymona Marcińskiego „Zdalnie sterowany robot do zadań specjalnych” (III nagroda).

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miasta Bydgoszczy.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail