Bydgoszcz
18C
Niebo częściowo zachmurzone
52% wilgotność
Wiatr: 4km/h N
H 19 • L 17
18C
Sr
18C
Czw
13C
Pt
15C
Sob
20C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINajlepsi mówcy i liderzy w akcji. 220 toastmasterów przyjedzie do Bydgoszczy
toastmaster
13.08.2016 | 11:11

Najlepsi mówcy i liderzy w akcji. 220 toastmasterów przyjedzie do Bydgoszczy

Umiejętności przemawiania, perswazji, krasomówstwa - mają opanowane do perfekcji.

Na zdjęciu: Podczas zajęć w bydgoskiej grupie Toastmasters.

Fot. Stanisław Gazda

Konferencja jest największym wydarzeniem w ramach organizacji Toastmasters w tym roku w Polsce. Pojawi się na niej ponad 220 uczestników, i odbędzie się w dniach 18 – 21 sierpnia w Bydgoszczy. 

Toastmasters jest międzynarodową organizacją typu non-profit, zrzeszającą ponad 345 tysięcy osób na świecie, a w Polsce istnieje aż 65 klubów Toastmasters. Celem organizacji jest szerzenie umiejętności komunikacji, przemawiania i przewodzenia.

Celem konferencji jest edukacja i rozwój. Podczas 4 dni wydarzenia odbędą się warsztaty i prelekcje, finały mistrzostw Polski w przemówieniach i ocenach przemówień oraz otwarte spotkanie Toastmasters. Całemu wydarzeniu towarzyszyć będą imprezy integracyjne, w tym m. in. gra miejska.

18 sierpnia odbędzie się specjalne, ogólnopolskie spotkanie, na którym wystąpią zwycięzcy konkursów w przemawianiu publicznym, jak i najlepsi mówcy w organizacji Toastmasters.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich mieszkańców Bydgoszczy, którzy chcieliby zobaczyć najlepszych mówców i liderów w akcji


Powiązane treści