Bydgoszcz
9C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h W
H 10 • L 9
16C
Czw
16C
Pt
14C
Sob
10C
Nd
10C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesNajlepsze miejsce na Twój biznes!
16.12.2016 | 18:17

Najlepsze miejsce na Twój biznes!

Arkada Invest podpowiada, czym kierować się przy wyborze odpowiedniego lokalu usługowego.

Na zdjęciu: Twój lokal może znajdować się w budynku takim jak ten.

Fot. materiały prasowe

Myślisz o rozpoczęciu działalności gospodarczej? Chciałbyś otworzyć punkt usługowy w doskonałej lokalizacji? A może zastanawiasz się jak dobrze zarobić na wynajmie nieruchomości? Jeśli tak, to zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu.

Najważniejsza jest lokalizacja

Jeśli chcesz prowadzić biznes nastawiony na lokalnego klienta, punkt usługowy lub niewielki sklep to podstawowym czynnikiem decydującym o sukcesie Twojego biznesu jest jego lokalizacja. Zdaniem wielu doświadczonych inwestorów to właśnie lokalizacja rzutuje na wszystkie  inne czynniki Twojej działalności i decyduje o jej dalszym losie. Pamiętaj, że wiele aspektów swojego biznesu możesz elastycznie zmieniać, lokalizacji niestety nie. Dlatego niezależnie czy chcesz lokal wynajmować, czy prowadzić w nim działalność samodzielnie – nie akceptuj kompromisów przy wyborze lokalizacji. Zbadaj koniecznie ile mieszkańców mieszka w okolicy, jak duże jest natężenie ruchu pieszego, czy łatwo dostać się do Ciebie Klientowi pieszemu oraz zmotoryzowanemu? Sprawdź jak daleko jest do centrum, czy wybrane miejsce jest dobrze skomunikowane? Nie bez znaczenia jest rozpoznawalność budynku, w którym usytuowany jest lokal oraz jego jakość.

Lokal w budynku wielorodzinnym

Szukając miejsca na działalność warto rozważyć zakup lokalu usługowego w kompleksie budynków wielorodzinnych. Przykładem lokali dobrze eksponowanych, o wysokim standardzie są powierzchnie w kompleksie apartamentowym Atrium Park przy ul. Gajowej 76-80. Dostępne są już powierzchnie od 50,06m2 do 78,46m2 i stanowią cały parter budynku mieszkalnego usytuowanego bezpośrednio przy skrzyżowaniu ul. Gajowej i Powstańców Wielkopolskich. To gwarantuje doskonałą ekspozycje lokali usługowych, która będzie przyciągać potencjalnych klientów.. Warto wspomnieć o dodatkowych atutach tych lokali. Ich bezpieczeństwa strzeże całodobowa ochrona. Ściany frontowe parteru zostały wykonane z wysokiej jakości kamienia, stolarka okienna z aluminium. Około 1000 mieszkańców  osiedl  Atrium Park, oczekuje by w pobliży ich miejsca zamieszkania były gabinety lekarskie, piekarnia, sklepy, fitness. Na zainteresowanych prowadzeniem działalności czekają ostatnie 4-lokale usługowe.

W miejscu gdzie nie ma konkurencji…

Choć trudno w to uwierzyć w naszym regionie są jeszcze  miejsca w których brakuje istotnych usług. Bowiem szybko budujące się osiedla mieszkaniowe, w miejscach wcześniej niezamieszkałych, nie mają jeszcze rozwiniętej infrastruktury handlowej. Takim przykładem jest dynamicznie rozwijający się Niemcz. Przy nowo-wybudowanej ul. Słowackiego, która jest istotnym traktem komunikacyjnym wciąż brakuje lokali usługowych, z których mieszkańcy gminy mogliby korzystać. Rozwiązaniem może być oferta nowoczesnych lokali mieszkaniowych w pięknym, ponadczasowym budynku usytuowanym tuż przy ul. Słowackiego – Arkadii 3. Nowoczesna bryła i piękna architektura zwracają uwagę przejezdnych. Duży i wygodny parking zapewnia łatwy dostęp do lokali. Przestronne przeszklenia i eksponowane witryny przyciągają uwagę przyszłych klientów. Dynamicznie rozwijająca  się gmina z dostępem do miejskiej i podmiejskiej linii autobusowej w bezpośrednim sąsiedztwie budynku są dodatkowym atutem tego miejsca.Dobre przemyślany biznes w bogatej, podmiejskiej gminie, usytuowany przy głównym trakcie komunikacyjnym, w miejscu w którym konkurencja jest niewielka może okazać się strzałem w 10tkę.

Inwestuj w lokale…

Doskonałą alternatywą dla zakupu popularnych lokali mieszkalnych jest zakup lokalu usługowego z myślą o długoletnim wynajmie. To jedna z bezpieczniejszych i bardziej rentownych form lokowania własnego kapitału.Tych którzy mają już w swoim portfelu inwestycyjnym mieszkania, polecamy zdywersyfikowanie portfela poprzez zakup lokalu usługowego pod wynajem. Niewielkich dobrze usytuowanych nowoczesnych lokali usługowych jest nadal w naszym mieście bardzo mało. Dywersyfikacja lokowanego kapitału jest świetnym sposobem na ochronę przed takimi czynnikami  jak zmiany gospodarcze, czy wysokość stóp procentowych. Powierzchnie usługowe oferowane przez firmę Arkada Invest do zysk na poziomie nawet do 7% w skali roku. Lokale usługowe w budynkach wielorodzinnych oferowane w Atrium Park przy ul. Gajowej 76-82 lub w Niemczu, przy ul. Słowackiego to gwarancja najlepszej lokalizacji i wysokiej jakości.

Sprawdź ofertę dostępnych lokali usługowych na stronie www.arkada-invest.pl lub umów się z Doradcą Arkada Invest pod nr tel. 601 260 910.


Powiązane treści