Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
80% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 2 • L 1
2C
Czw
0C
Pt
-0C
Sob
-1C
Nd
1C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnaleNapad na 65-letnią kobietę. Sprawczyni grozi aż… 18 lat więzienia
zatrzymana podejrzana - kpp naklo
25.06.2020 | 15:37

Napad na 65-letnią kobietę. Sprawczyni grozi aż… 18 lat więzienia

Na zdjęciu: Podejrzana została aresztowana na trzy miesiące.

Fot. KPP Nakło

Ledwie 30 minut zajęło nakielskim patrolowcom „namierzenie” 35-latki, która na jednej z nakielskich ulic dokonała rozboju na przechodzącej tamtędy seniorce. Część mienia skradzionego kobiecie odzyskano, a podejrzana decyzją sądu została wczoraj aresztowana na 3 miesiące.

W ostatni poniedziałek (22.06.) około godziny 21:30 do nakielskich policjantów zgłosiła się 65-latka, która poinformowała, że na jednej z ulic miasta została napadnięta i skradziono jej torebkę. z pieniędzmi oraz dokumentami. – Złodziejka groziła pokrzywdzonej i używała wobec niej przemocy, więc sprawa została zakwalifikowana jako rozbój – mówi podkom. Justyna Andrzejewska z KPP Nakło.

Mundurowi potrzebowali ledwie 30 minut, by na jednej z miejskich ulic zatrzymać 35-latkę. Kobieta spędziła noc w policyjnym areszcie. Na podstawie materiału dowodowego zebranego przez śledczych mieszkanka Nakła usłyszała zarzut rozboju, a wczoraj (24.06.20) z dokumentacją sprawy zapoznał się sędzia, który zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanej na 3 miesiące. Jeszcze tego samego dnia policjanci dowieźli kobietę do placówki penitencjarnej.

Z racji tego, że kobieta działała w warunkach recydywy za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet 18 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści