Bydgoszcz
3C
Niebo częściowo zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h W
H 4 • L 2
13C
Nd
14C
Pon
10C
Wt
11C
Sr
8C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleNarkotyki zabezpieczone przez policjantów w regionie. Zatrzymano jedną osobę
05.07.2018 | 20:09

Narkotyki zabezpieczone przez policjantów w regionie. Zatrzymano jedną osobę

W sprawie zatrzymano jedną osobę.

Na zdjęciu: W mieszkaniu 33-letniego mężczyzny zabezpieczono ponad 300 gram narkotyków. Jak się okazało, była to amfetamina.

Fot. KPP Świecie

Ponad trzysta gram narkotyków zabezpieczyli funkcjonariusze świeckiej policji. W sprawie zatrzymano jedną osobę. 33-latkowi grozi teraz nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

Cała akcja została przeprowadzona w miniony wtorek. – Policjanci z wydziału kryminalnego komendy w Świeciu ustalili, że na terenie jednej z posesji w gminie Pruszcz mogą być ukryte narkotyki – mówi sierż. sztab. Joanna Tarkowska z biura prasowego komendy powiatowej policji w Świeciu.

Policjanci podczas przeszukania pomieszczenia znaleźli i zabezpieczyli kilka woreczków i pojemnik z zawartością białej sproszkowanej substancji. – Jak się okazało, ponad 303 gramy zabezpieczonego środka to amfetamina – dodaje sierż. sztab. Tarkowska.

Funkcjonariusze zatrzymali w związku z tą sprawą jedną osobę, 33-letniego mężczyznę, któremu śledczy postawili już zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności. Wobec 33-latka zastosowano dozór policyjny, ma także zakaz opuszczania kraju.


Powiązane treści