Bydgoszcz
17C
Opady
64% wilgotność
Wiatr: 6km/h SW
H 18 • L 15
9C
Pt
7C
Sob
8C
Nd
8C
Pon
9C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleNastolatek nie żyje po zażyciu nieznanej substancji. Dwóch kolejnych w szpitalu
policja bydgoszcz
08.06.2017 | 09:43

Nastolatek nie żyje po zażyciu nieznanej substancji. Dwóch kolejnych w szpitalu

16-latkowie są w stanie ciężkim

Na zdjęciu: Policjanci na razie nie łączą obu spraw.

Fot. archiwum

Jedna osoba nie żyje, a dwie przebywają w szpitalu po zażyciu nieznanych substancji. Od wczoraj sprawami zajmuje się kujawsko-pomorska policja.

Do szpitala w Bydgoszczy trafiło w środę dwóch 16-latków, którzy są w stanie ciężkim po zażyciu nieznanej substancji. Informację o zdarzeniu podał portal rmf24.pl. Chłopcy zostali znalezieni na chodniku koło stacji kolejowej w Pruszczu i powiedzieli, że w pociągu zażyli nieznaną im substancję podarowaną przez znajomego 17-latka.

Wskazany nastolatek został zatrzymany. Usłyszał zarzut narażenia 16-latków na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu do trzech lat więzienia. Życiu dwóch poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo, choć zatrucie jest poważne.

Także w środę nieopodal Bydgoszczy zmarł 18-latek, który prawdopodobnie w czasie imprezy zażył niezidentyfikowaną substancję. Jak informuje rmf24.pl, policjanci na razie nie łączą tych dwóch spraw.


Powiązane treści