Bydgoszcz
11C
Niebo częściowo zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H 12 • L 11
13C
Wt
16C
Sr
17C
Czw
9C
Pt
8C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONBiznesNauka biznesu przy…pączkach
23.02.2017 | 12:02

Nauka biznesu przy…pączkach

Poczuli, jak smakuje własny biznes oraz jak smakują pączki...

Na zdjęciu: Biznesowo-pączkowe szkolenie.

Fot. UMI

Blisko czterdzieści osób spotkało się w siedzibie Lokalnej Grupy Działania w Inowrocławiu, żeby dowiedzieć się jak zamienić swoje marzenia o posiadaniu własnej firmy w rzeczywistość. 

 Szkolenie przeprowadził Piotr Sylwestrzak – praktyk biznesu z 18-letnim doświadczeniem, trener oraz doradca z wiedzy biznesowej  i zagadnień prawnych.

Uczestnicy szkolenia dowiedzieli się m.in. jakie cechy osobowościowe są pożądane u przedsiębiorcy, jak przeprowadzić analizę pomysłu na biznes a także zaznajomili się z tworzeniem biznesplanu.

W przerwach pomiędzy kolejnymi częściami szkolenia uczestnicy mogli skosztować m.in.  tłustoczwartkowych pączków z lokalnej piekarni.

-Nie żałuję czasu, który tutaj spędziłem. Zdobyta wiedza poparta praktycznym doświadczeniem prelegenta będzie dla mnie bardzo przydatna przy realizacji planów związanych z założeniem działalności gospodarczej – powiedział jeden z uczestników.

Organizatorem spotkania było Biuro Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Inowrocławia, we współpracy z Polską Fundacją Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Lokalną Grupa Działania.


Podobne wpisy

Powiązane treści