Bydgoszcz
14C
Słonecznie
62% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 14 • L 13
9C
Pt
8C
Sob
8C
Nd
6C
Pon
10C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiKomunikacjaNazwy sześciu ulic do zmiany. Ratusz przedstawił propozycje
06.03.2017 | 11:01

Nazwy sześciu ulic do zmiany. Ratusz przedstawił propozycje

Trwają konsultacje w sprawie nowych nazw ulic.

Na zdjęciu: Adres ma zmienić m.in. urząd miejski, który obecnie mieści się przy pl. Zwyciestwa 1.

Fot. SG

Urząd Miejski w Koronowie przygotowuje się do związanej z dekomunizacją zmiany nazw ulic. Mieszkańcom przedstawiono propozycje nowych patronów.

W Koronowie musi zostać zmienionych sześć nazw ulic. Urząd Miejski przedstawił już propozycje, do których mieszkańcy mogą ustosunkować się w ramach konsultacji. Ulica Krasickiego ma zmienić się w ul. Św. Jana, ul. Kasprzaka w Cysterską, ul. Nowotki w Multańskiego, ul. Sawickiej w Św. Andrzeja, ul. Zawadzkiego w ul. Generała Stanisława Maczka, a plac Zwycięstwa na Rynek.

Konsultacje społeczne rozpoczęły się 27 lutego, a zakończą 20 marca. Formularze w wersji elektronicznej dostępne są na stronach internetowych www.koronowo.pl, www.bip.koronowo.pl oraz w wersji papierowej w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego w Koronowie. Wypełniony formularz konsultacji można przekazywać bezpośrednio do urzędu, drogą elektroniczną na adres mailowy: danuta.iwicka@um.koronowo.pl lub drogą korespondencyjną na adres Urząd Miejski w Koronowie, Plac Zwycięstwa 1, 86-10 Koronowo.


Powiązane treści