Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nic śmiesznego i inne wielkie hity wkrótce w Multikinie!

Dodano: 08.05.2024 | 19:56

Na zdjęciu: Film "Nic śmiesznego" będzie można zobaczyć w Multikinie.

Fot. mat. partnera

Już 13 maja w kinach sieci Multikino w ramach cyklu „Kultowe Kino” widzowie będą mogli zobaczyć „Nic śmiesznego”. Bilety można już nabyć w kasach kin, na stronie internetowej www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

We wszystkich kinach sieci Multikino w każdy poniedziałek w ramach cyklu „Kultowe Kino” na widzów czekają filmy, które trwale wpisały się w kanon kultury popularnej. W repertuarze znalazły się: „Nic śmiesznego” (13 maja), „Przeminęło z wiatrem” (20 maja) oraz „Miś” (27 maja).

„Nic śmiesznego” to polska komedia z 1995 roku. Pewnego dnia sanitariusze szpitalni (Zbigniew Buczkowski, Sławomir Sulej), oglądając zwłoki w kostnicy, rozpoznają reżysera filmowego (Cezary Pazura). Mężczyzna, mimo że zmarł, zaczyna wspominać swoje życie. Zrobił karierę, kręcił filmy, miał liczne kochanki, ale nigdy nie urzeczywistnił swoich marzeń. Jego życie przeplatane było licznymi niepowodzeniami, które wyniszczały go od środka. Mimo że zrobił karierę w filmie, nie był zadowolony z życia.

Bilety na seans filmu w ramach cyklu „Kultowe Kino” są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments