Bydgoszcz
8C
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h S
H 8 • L 8
10C
Sr
8C
Czw
11C
Pt
10C
Sob
8C
Nd
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINie będzie prądu! W których dzielnicach miasta wystąpią utrudnienia? [LISTA]
wyłączenia prądu_ kujawsko-pomorskie
15.10.2018 | 06:00

Nie będzie prądu! W których dzielnicach miasta wystąpią utrudnienia? [LISTA]

W nadchodzącym tygodniu wystąpią utrudnienia w dostawach prądu.

Na zdjęciu: W których dzielnicach miasta w tym tygodniu zabraknie prądu?

Fot. Szymon Fiałkowski

Enea Operator przedstawiła listę ulic na terenie Bydgoszczy, na których w tym tygodniu wystąpią utrudnienia związane z dostawami prądu.

Bydgoszcz
Błonie
środa 17 października w godz. 7:30 – 15:00; brak zasilania w rejonie ulic Seminaryjna 8, 10, 12, 14; Lubelska 7 – 38, 44, 46, 48, 50; Wysoka 8.

Czyżkówko
poniedziałek 15 października w godz. 7:30 – 12:00; brak zasilania w rejonie ulic Byszewska 57-82, Łubinowa, Mleczna.

Fordon
wtorek 16 października w godz. 7:30 – 11:00; brak zasilania dla stacji abonenckiej „TOSUMI Wyszogrodzka” nr 91280.
wtorek 16 października w godz. 10:00 – 13:30; brak zasilania dla stacji abonenckiej „PZZ-1” nr 9059.

Fordon, Łoskoń
czwartek 18 października w godz. 7:00 – 16:00; brak zasilania w rejonie ulic Brzegowa 13, 19, 37; Wyzwolenia 130, 135, 138, 139; Leśna Polana 13, 17, 36; Pienińska 2, 4, 6, 8; Geodetów 6, 8, 12, 12a, 13, 13a, 15, 15a, 17, 19a, 21, 27, 33; Bora Komorowskiego 111; Stabrowskiej 2 – 8; Pienińska 1, 1a, 3, 5, 7, 7a, 11, 13.

Miedzyń
poniedziałek 15 października w godz. 7:30 – 17:00; brak zasilania w rejonie ulic Osada 25 – 66, Glebowa 57a, 48b.

Osowa Góra
poniedziałek 15 października w godz. 7:45 – 12:15; brak zasilania w rejonie ulic Sielawowa 4.

Szwederowo
wtorek 16 października w godz. 8:00 – 14:00; brak zasilania w rejonie ulic Konopnickiej 32, 34a, 38.

************************
Białe Błota
niedziela 21 października w godz. 7:00 – 20:00; brak zasilania w miejscowości Łochowice ul. Nakielska, Wilgi, Śliczna, Ślesińska, Pieczarkowa, Kurkowa, Wilcza, Rysia, Lisia, Ptasia, Sójki, Łabędzia, Łaniowa, Leśników, Maślakowa, Opieńkowa, Łososiowa, Żubrza, Łąkowa, Dzięciołowa, Czapla, Sowia, Wróbla, Sokola, Bażancia, Ukośna, Kukułcza, Gawronia, Żurawia oraz stacje abonenckie „Pol-Elektra” nr 99470, „PW Chate” nr 91100, „Bratpol” nr 91700.

Powiązane treści