Bydgoszcz
8C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 10 • L 7
22C
Sr
22C
Czw
22C
Pt
15C
Sob
15C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaNie możesz doczekać się wyjścia na koncert lub do teatru? Adria-Art ma propozycję
czekam na kulture - adria art
21.04.2020 | 12:17

Nie możesz doczekać się wyjścia na koncert lub do teatru? Adria-Art ma propozycję

Na zdjęciu: Adria Art zainicjowała akcję #czekamnakulture.

Fot. mat. prasowe

Adria-Art jest największym polskim organizatorem wydarzeń kulturalnych – spektakli, kabaretów, koncertów. Aktualna sytuacja zmusiła impresariat do przeniesienia wszystkich wiosennych imprez. 

W podobnej sytuacji są także inne impresariaty oraz instytucje kultury w całym kraju, dlatego Adria-Art zaprasza do udziału w akcji #czekamnakulture. Pod tym hasztagiem widzowie, artyści, a także osoby odpowiadające za organizacje wydarzeń kulturalnych mogą podzielić się swoimi doświadczeniami, a także opowiedzieć, za czym najbardziej tęsknią i wspierać się wzajemnie w tym trudnym czasie. – Zapraszamy do udziału w akcji wszystkich, którzy tak jak my nie mogą się już doczekać wyjścia z domu na koncert lub do teatru – mówi Agata Polcyn z Adria-Art.

W marcu impresariat zainicjował akcję #TrzymamBilet, zachęcając w ten sposób, aby nie oddawać wejściówek na spektakle, które z powodu pandemii zostały przełożone.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści