Bydgoszcz
21C
Niebo częściowo zachmurzone
68% wilgotność
Wiatr: 4km/h WNW
H 22 • L 20
25C
Sr
25C
Czw
24C
Pt
24C
Sob
27C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaNie wiesz, gdzie oglądać Euro 2016? Myślęcinek zaprasza!
Myślęcinek
10.06.2016 | 17:50

Nie wiesz, gdzie oglądać Euro 2016? Myślęcinek zaprasza!

Na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku będzie można oglądać pojedynki piłkarskich mistrzostw Europy. I to w dwóch miejscach.

Na zdjęciu: Myślęcinek zaprasza kibiców piłki nożnej na swoje tereny.

Fot. Wikipedia

Jak połączyć czerwcową, wysoką temperaturę z gorączką piłkarskich emocji? W Myślęcinku fani futbolu będą mogli skorzystać z aż dwóch stref kibica.

Pierwsza z nich zostanie ulokowana na terenie Wakeparku. Jego właściciele zdecydowali się na zakup pełnej licencji na mistrzostwa Europy, dlatego zobaczymy tam wszystkie spotkania rozpoczynającego się w piątek Euro we Francji. Zmagania najlepszych drużyn Starego Kontynentu będzie można oglądać na 65-calowym telewizorze. I to za darmo, i bez względu na pogodę – Wakepark zaprosi swoich gości pod specjalny namiot. – Szykują się emocjonujące rozgrywki – swoją obecność zapowiedziało już wielu obcokrajowców kibicujących swoich ojczystym drużynom – zapowiada Maciej Śmiglewski z Wakeparku. Do dyspozycji kibiców będzie również bar.

Druga strefa pojawi się niedaleko myślęcińskiej pętli autobusowej (zimą ulokowane było tam lodowisko). Tam również ewentualny deszcz nie będzie straszny piłkarskim sympatykom – mecze będzie można oglądać pod dachem jednego z punktów gastronomicznych. Jedyne ograniczenie – w tej strefie będzie można zobaczyć jedynie mecze pokazywane w ogólnodostępnej telewizji. Wstęp – także darmowy.

Przypomnijmy, że z uwagi na wysokie koszty licencji z organizacji strefy kibica na Starym Rynku zrezygnował urząd miasta.


Powiązane treści