Bydgoszcz
8C
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h NNW
H 10 • L 7
16C
Czw
16C
Pt
16C
Sob
10C
Nd
8C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnaleNie żyje 40-latek. Ciało pochodzącego z Nakła mężczyzny znaleziono w Irlandii
policyjna taśma
31.10.2018 | 14:28

Nie żyje 40-latek. Ciało pochodzącego z Nakła mężczyzny znaleziono w Irlandii

O śmierci mężczyzny poinformowała gazeta The Irish Mirror.

Na zdjęciu: Policyjna taśma.

Fot. Archiwum

Ciało 40-letniego mężczyzny zostało znalezione w czwartek rano na ławce przy jednym z parków w mieście Monaghan w Irlandii.

Informacje, które ujawniają irlandzkie media są bardzo skąpe. Z doniesień The Irish Mirror wynika, że ofiarą jest 40-letni Krzysztof C. Do Irlandii przyjechał przed kilkoma laty, a w Monaghan mieszkał od kilku lat, przy czym w ostatnim czasie nie miał stałego miejsca zamieszkania.

Na razie nie są znane przyczyny śmierci mężczyzny, który na Wyspach mieszkał sam. Jego rodzina mieszka w Nakle nad Notecią. The Irish Mirror donosi, że ciało 40-latka zostało odnalezione w miniony czwartek na ławce przy Peter’s Lake. Dla przyjaciół był znany jako „Krysto”. W Irlandii pracował w jednej z fabryk, a ostatnio był bezrobotny.

Poruszał się o kulach z powodu złamanej kostki. – Możemy potwierdzić, że mężczyzna został znaleziony o godzinie 8:50 nieprzytomny i nie reagował na żadne wezwania. Został uznany za zmarłego – informuje rzecznik policji. Jego ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.


Podobne wpisy

Powiązane treści