Bydgoszcz
4C
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h SSE
H 4 • L 4
7C
Wt
6C
Sr
6C
Czw
2C
Pt
5C
Sob
ZDMiKP: Kolizja na skrzyżowaniu Fordońska-Gajowa. Ruch tramwajowy w kierunku Fordonu został wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleNie żyje kobieta potrącona na Wojska Polskiego. Ciężarówka nie zatrzymała się przed pasami?
wypadek_wojska_polskiego_polna_ED
18.10.2017 | 12:07

Nie żyje kobieta potrącona na Wojska Polskiego. Ciężarówka nie zatrzymała się przed pasami?

Na zdjęciu: Do wypadku z udziałem 92-letniej pieszej doszło na przejściu dla pieszych na ul. Wojska Polskiego na wysokości skrzyżowania z ul. Polną.

Fot. ED

Tragiczne wieści dotarły ze szpitala, gdzie trafiła kobieta potrącona w poniedziałkowy wieczór na Wzgórzu Wolności. 92-latka zmarła z powodu odniesionych obrażeń.

Informację o śmierci kobiety potwierdził nam podkom. Przemysław Słomski z biura prasowego kujawsko-pomorskiej policji. Ofiara trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami po tym, jak uderzył w nią samochód ciężarowy marki Mercedes. Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych na ulicy Wojska Polskiego na wysokości ulicy Polnej.

Policjanci nie ujawniają, jakie dotychczas zapadły ustalenia w toczącym się śledztwie. Nieoficjalnie wiadomo natomiast, że prawdopodobną przyczyną wypadku było niezatrzymanie się kierowcy ciężarówki przed pasami, co miała wcześniej uczynić jadąca tą samą trasą taksówka.

We wtorkowy poranek doszło do kolejnego potrącenia pieszej – także na ul. Wojska Polskiego, tyle że przy skrzyżowaniu z al. Planu 6-letniego. 56-latka w stanie ciężkim przebywa w jednym z bydgoskich szpitali [CZYTAJ WIĘCEJ].


Podobne wpisy

Powiązane treści