Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nie żyje mężczyzna skatowany na kładce na Wiślanej

Dodano: 13.12.2023 | 13:16

Na zdjęciu: 74-latek został brutalnie skatowany w połowie września na kładce Krzysztofa Gotowskiego przy ul. Wiślanej.

Fot. KMP Bydgoszcz / archiwum

Nie żyje 74-latek, który w połowie września został brutalnie zaatakowany na kładce przy ul. Wiślanej. 

Informację o śmierci mężczyzny, który przez lata był ministrantem w Bazylice pw. św. Wincentego A’Paulo w Bydgoszczy jako pierwszy podał wczoraj (12 grudnia), tuż przed północą radny Krystian Frelichowski.

Potwierdzili nam ją także śledczy z Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz-Północ, którzy nadzorują śledztwo w tej sprawie. – Otrzymaliśmy właśnie powiadomienie od policji o śmierci mężczyzny – przekazuje nam zastępca szefa prokuratury Bydgoszcz-Północ Adrianna Bojarska-Majchrzak. Jak się dowiadujemy, prokuratura nie wyklucza przeprowadzenia sekcji zwłok mężczyzny. – Prokurator, który nadzoruje postępowanie, będzie podejmował decyzję odnośnie zabezpieczenia ciała do badań sekcyjnych – dodaje prok. Bojarska-Majchrzak.

Wiadomo za to, że agresor, który dokonał tego czynu ma zarzut z art. 156 kodeksu karnego, tj. pobicia. – Od wyników sekcji zwłok będzie zależało, czy kwalifikacja czynu zostanie zmieniona – usłyszeliśmy w prokuraturze.

Przypomnijmy: do zdarzenia doszło 18 września na kładce Krzysztofa Gotowskiego przy Wiślanej. 74-latek został pobity, a agresywny napastnik odepchnął także interweniującego funkcjonariusza. Mężczyznę zatrzymano kilkadziesiąt minut później, gdy był całkowicie rozebrany i uciekał przed kryminalnymi.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rysio
Rysio
6 miesięcy temu

Dobre proszki chodzą chyba po dzielni haahahah
Zero litości:) mało ważne czy stary czy mlody czy karany czy nie
Dojebac taki wyrok że się zesra na samą myśl plus oczywiście prace przymusowe

stary dziad
stary dziad
6 miesięcy temu

Na litość boską, napiszcie że ten skatowany to był Zdzichu / Zdzisiu ! Legenda bydgoskiej Bazyliki ! On był częścią tej świątyni, bez niego od wielu, wielu lat nie mogły odbyć się śluby, pierwsze komunie czy pogrzeby ! On poprawiał, układał, przynosił, wynosił. MIAŁ BACZENIE na wszystko ! Ten, co go pobił powinien – po opuszczeniu więzienia – smażyć się w piekle ! Zdzichu nie zrobiłby krzywdy nikomu, to była chodząca pierdołowatość. I pobić jego ??? Pobić tak aby przez prawie trzy miesiące umierał ?????? Nie ma słów, nie ma słów ! R.I.P. Podajcie, proszę, informacje o dacie, godzinie i… Czytaj więcej »

Wojciech
Wojciech
6 miesięcy temu

„Dobre proszki hahahaha, zero litośći :)” Dla kogoś to chyba coś do usmieszkow i hihotania, a może to nie smaczny sarkazm. Pomyśl sobie jako pracodawca, na jakich warunkach zatrudnił byś kogoś który skatował ma śmierć człowieka. W jaki sposób ma wykonać swoje obiazaki związane z powierzoną mu praca ? A co do wyroku, to wydaje się że jednak nie zera się będzie się śmiał z wymiaru sprawiedliwości, bo wyjdzie pewnie za „+ – ” 15-17 lat. Ogólnie to gratuluję poczucia humoru i podejścia do sprawy gdzie ktoś traci życie. Pozdrawiam.

Rysio
Rysio
6 miesięcy temu

Ja nie mowie a pracy według naszego dzisiejszego prawa ja mówię o takiej pracy jak była podczas 2 wojny światowej koleżko.
PRZYMUSOWE na innych warunkach 🙂
Tak wiem prawa człowieka ONZ i takie tam bzdety ten tasiemiec końca nie ma

Rysio
Rysio
6 miesięcy temu

Ten tasiemiec końca nie ma a w afryce wioska na wioskę najeżdża i morduje małe bezbronne noworodki i biedne dzieciaczki.
I gdzie te niby prawa człowieka? W dupe se je można wsadzic ????
Kiedyś gdzieś czytałem że w pewnym afrykańskim kraju średnia wieku to 15 lat ( choroby, głód, ak47 )

Rysio
Rysio
6 miesięcy temu

Dawac zachodni świat pomagajmy czarnym w afryce. Oni może i pomogą o ile dane państwo afrykańskie pod ziemią ma cenne kruszywo hahahahaha