Bydgoszcz
1C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h SW
H 1 • L 1
8C
Pt
8C
Sob
7C
Nd
8C
Pon
8C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleNiebezpieczne popołudnie na Bartodziejach i Skrzetusku. Aż trzy zderzenia w ciągu kilkudziesięciu minut! [ZDJĘCIA]
wypadek_sklodowskiej_curie_gajowa_005_KAndruszczenko
03.12.2019 | 18:41

Niebezpieczne popołudnie na Bartodziejach i Skrzetusku. Aż trzy zderzenia w ciągu kilkudziesięciu minut! [ZDJĘCIA]

Służby ratunkowe miały we wtorek sporo pracy.

Na zdjęciu: W zderzeniu w sąsiedztwie skrzyżowania Skłodowskiej-Curie oraz Gajowej brały udział trzy pojazdy.

Fot. Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko

Z dużymi utrudnieniami musieli i nadal muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej, którzy we wtorkowe popołudnie poruszają się pomiędzy Skrzetuskiem a Bartodziejami. W odległości zaledwie kilkuset metrów od siebie doszło tam do trzech zderzeń.

Do pierwszego zdarzenia doszło po godzinie szesnastej. Doszło do niego na zatłoczonym skrzyżowaniu ulic: Wyszyńskiego oraz Powstańców Wielkopolskich. W zderzeniu wzięły udział: ford transit oraz samochód osobowy marki Volkswagen. Jak się dowiedzieliśmy, kwadrans po siedemnastej na miejsce kolizji udał się jeden zastęp strażaków. Kolizji, bowiem w tym zdarzeniu nikt nie został ranny.

Podobny finał miało – szczęśliwie – zderzenie, do którego strażacy zostali zadysponowani zaledwie dwadzieścia minut później. Tym razem w stłuczce wzięły udział trzy pojazdy, w tym bmw. – Nadal jesteśmy na miejscu – poinformował nas dyżurny ze stanowiska kierowania Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy. Na miejscu pojawiły się również karetki pogotowia. Akcja służb ratunkowych, a przede wszystkim blokujące dwa pasy ruchu samochody poważnie utrudniają ruch w tym rejonie. Możliwe są między innymi opóźnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej.

W niemal tym samym czasie doszło do kolejnej stłuczki – tym razem na rondzie Skrzetuskim. Do tego zdarzenia strażacy nie zostali już zadysponowani.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści