Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h E
H 14 • L 10
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportNiespodzianka tylko w I secie. Bank Pocztowy/Pałac przegrał z Chemikiem Police
Pałac-Chemik Police_SG (4)
30.01.2019 | 21:46

Niespodzianka tylko w I secie. Bank Pocztowy/Pałac przegrał z Chemikiem Police

Na zdjęciu: W środowym meczu Pucharu Polski siatkarki Banku Pocztowego/Pałacu Bydgoszcz przegrały na wyjeździe z Chemikiem Police.

Siatkarki Banku Pocztowego/Pałacu Bydgoszcz przegrały w środę z Chemikiem Police i odpadły z rozgrywek Pucharu Polski. Podopieczne Piotra Mateli były w stanie sprawić niespodziankę tylko w I secie.

Faworytem ćwierćfinałowego starcia były policzanki, ale premierowa odsłona zakończyła się niespodziewanym zwycięstwem Banku Pocztowego/Pałacu 25:19. Później jednak gospodynie uniknęły wpadek i pewnie wygrywały do 15, 19 i 20.

W najbliższym meczu ligowym pałacanki zagrają na wyjeździe z BKS Profi Credit Bielsko-Biała. Spotkanie zaplanowano na poniedziałek na godz. 17:30.