[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Niespokojne popołudnie na drogach. Doszło do trzech wypadków [ZDJĘCIA]

Dodano: 23.01.2023 | 18:06

Na zdjęciu: Do jednego z groźnych wypadków doszło dzisiaj w miejscowości Jamy w gminie Rogóźno k. Grudziądza.

Fot. KM PSP Grudziąz

To nie jest spokojne poniedziałkowe (23 stycznia) popołudnie na drogach Kujaw i Pomorza. W trzech wypadkach poszkodowanych zostało aż pięć osób.

Tuż przed godziną 14:20 dyżurny ze stanowiska kierowania Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej poinformował w komunikacie o wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 251 w miejscowości Kruśliwiec w powiecie inowrocławskim. Na 72 kilometrze DW251 zderzyły się dwa samochody osobowe, a poszkodowane w wyniku tego zdarzenia zostały cztery osoby.

 

O dwóch groźnych zdarzeniach poinformowali także strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Grudziądzu. Na drodze krajowej 55 w miejscowości Dusocin (83 kilometr DK55), samochód ciężarowy zjechał z drogi i wpadł do przydrożnego rowu. Kierowcy ciężarówki nic poważnego się nie stało, ale ruch w miejscu zdarzenia może odbywać się wciąż ze sporymi utrudnieniami.

 

Po południu doszło także do wypadku na drodze gminnej w miejscowości Jamy (gm. Rogóźno, pow. grudziądzki). Tam młoda kierująca volkswagenem straciła panowanie nad autem, które następnie zjechało z drogi, wpadło do rowu i uderzyło w drzewo. Kobietę przewieziono do szpitala na badania.

Niespokojne popołudnie na drogach. Doszło do trzech wypadków [ZDJĘCIA]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments