Bydgoszcz
-2C
Niebo częściowo zachmurzone
92% wilgotność
Wiatr: 3km/h WSW
H -2 • L -2
-4C
Nd
-2C
Pon
-5C
Wt
-3C
Sr
-5C
Czw
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleNiespokojne wtorkowe popołudnie na bydgoskich ulicach. Dwa groźne wypadki [ZDJĘCIA]
wypadek wyscigowa
13.11.2018 | 14:34

Niespokojne wtorkowe popołudnie na bydgoskich ulicach. Dwa groźne wypadki [ZDJĘCIA]

Dwa groźne wypadki na bydgoskich ulicach.

Na zdjęciu: Do wypadku doszło tuż przed godziną 14:00 na wysokości ul. Wyścigowej.

Fot. ITS Bydgoszcz

To nie jest spokojne wtorkowe popołudnie na bydgoskich ulicach. Niemal w tym samym czasie (tuż przed godziną 14:00), doszło do dwóch groźnych wypadków.

Pierwszy miał miejsce na wysokości przystanku Fordońska/Wyścigowa. Autobus linii nr 74 uderzył w pięć innych aut osobowych. W miejscu wypadku tworzą się korki, a autobusy jadące w kierunku centrum miasta są kierowane do ul. Wyścigowej przez ul. Kamienną i w ich kursowaniu są opóźnienia. – Zgłoszenie do tego wypadku wpłynęło do nas tuż przed godziną 14:00 – informuje kom. Przemysław Słomski z biura prasowego komendy wojewódzkiej policji w Bydgoszczy. Ze wstępnych informacji, które uzyskaliśmy wynika, że w wyniku tego zdarzenia co najmniej dwie osoby zostały poszkodowane.

Do drugiego wypadku doszło na ul. Wyszyńskiego (na wysokości ul. Chodkiewicza), gdzie w zderzeniu uczestniczyło auto nauki jazdy oraz dwa auta ciężarowe. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Jak się dowiedzieliśmy, utrudnienia w ruchu są na pasie w kierunku ronda Skrzetuskiego.

Powiązane treści