Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Niespokojny dzień na drogach. Czołowe zderzenie dwóch aut na drodze wojewódzkiej

Dodano: 16.07.2022 | 21:56

Na zdjęciu: W sobotę wieczorem doszło do kolejnego groźnego wypadku na drogach Kujaw i Pomorza.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

To nie jest spokojna sobota (16 lipca) na drogach Kujaw i Pomorza. Wieczorem doszło do kolejnego groźnego wypadku.

Jak informuje dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, tuż po godzinie 21:00 doszło do zderzenia dwóch pojazdów na drodze wojewódzkiej 240 w miejscowości Rudzki Młyn w powiecie tucholskim.

Z informacji, które uzyskaliśmy wynika, że doszło do zderzenia samochodu osobowego z busem. W obu pojazdach – jak przekazuje nam rzecznik tucholskich strażaków mł. bryg. Arkadiusz Kroll – podróżowało dziewięć osób, poszkodowane zostały trzy. DW240 w miejscu wypadku została zablokowana w obu kierunkach. Na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej, trzy zespoły ratownictwa medycznego oraz policjanci.

 

Niespokojna sobota na drogach

To nie jest spokojny dzień na drogach regionu. Wcześniej informowaliśmy o m.in. groźnym wypadku na trasie Bydgoszcz – Toruń (DK80) w miejscowości Pędzewo czy na autostradzie A1 w pobliżu węzła w Kowalu. Po południu doszło do dwóch innych zdarzeń. Na krajowej 10 w Nakle nad Notecią, w pobliżu skrzyżowania DK10 z ul. Mrotecką, zderzyły się dwa samochody. – Kierowca mercedesa sprintera nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go auta i najechał na tył renault – przekazuje nam podkom. Justyna Andrzejewska z zespołu prasowego nakielskiej policji i dodaje, że nikomu w tym zdarzeniu nic się nie stało.

Do szpitala przewieziono za to jedną osobę po wypadku na krajowej 25 pod Sępólnem Krajeńskim. Jak informuje portal Więcbork112.PL – Ratownictwo Powiatu Sępoleńskiego, w miejscowości Siedlisko (96 km DK25) audi uderzyło w drzewo. Poszkodowany został kierowca auta, który sam podróżował pojazdem. Droga na czas działania służb była zablokowana.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments