Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Niespokojny dzień na drogach. Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej

Dodano: 22.12.2022 | 18:49

Na zdjęciu: Do tragicznego wypadku na drodze wojewódzkiej 554 w miejscowości Zaręba doszło dzisiaj po południu.

Fot. Ratownictwo Medyczne Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego

To drugi dzisiaj (22 grudnia) śmiertelny wypadek na drogach Kujaw i Pomorza. Okoliczności tragedii ustalane będą w śledztwie prowadzonym pod nadzorem prokuratury.

O śmiertelnym wypadku, do którego doszło dzisiaj po południu na drodze wojewódzkiej 554 w miejscowości Zaręba w powiecie golubsko-dobrzyńskim poinformowali ratownicy medyczni z powiatu golubsko-dobrzyńskiego, którzy zostali zadysponowani na miejsce zdarzenia.

Jak wynika z ich relacji, chwilę po godzinie 15:30 doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Siła uderzenia była na tyle duża, że jedno z aut jest całkowicie rozbite, natomiast drugie częściowo wpadło do rowu. W wypadku śmierć poniosła jedna osoba – to kierowca jednego z pojazdów, natomiast dwie inne osoby zostały karetkami pogotowia ratunkowego przewiezione do szpitala.

DW554 w miejscu wypadku jest nadal całkowicie zablokowana. To drugi śmiertelny wypadek, do którego doszło dzisiaj na drogach Kujaw i Pomorza. Rano informowaliśmy o zdarzeniu, do którego doszło przy ul. Jaworskiej w Inowrocławiu, gdzie w przydrożną latarnię uderzył samochód osobowy. Także w tym zdarzeniu śmierć poniósł kierujący samochodem.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments