Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
88% wilgotność
Wiatr: 4km/h WNW
H 4 • L 2
2C
Czw
1C
Pt
3C
Sob
4C
Nd
7C
Pon
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleNiespokojny poranek. Dwie kolizje z udziałem tramwajów i zderzenie na Wojska Polskiego
rondo jagiellonów, zderzenie - st
07.02.2018 | 09:38

Niespokojny poranek. Dwie kolizje z udziałem tramwajów i zderzenie na Wojska Polskiego

Poranek na bydgoskich drogach nie był spokojny

Na zdjęciu: Na rondzie Jagiellonów audi zderzyło się z tramwajem.

Fot. ST

Niespokojny poranek na bydgoskich drogach. Nad ranem doszło do czterech zdarzeń drogowych.

W centrum miasta miały miejsce dwie kolizje z udziałem tramwajów. Najpierw, ok. godz. 7:45, doszło do zdarzenia na skrzyżowaniu Gdańska/Śniadeckich. Z tego powodu linie nr 1,2,4,6 i 10 kursowały spóźnione. Godzinę później „dwójka” i „szóstka” ponownie miały problemy, gdy do kolizji doszło na rondzie Jagiellonów. Ruch odbywa się normalnie, ale tramwaje nadal mogą jeździć niezgodnie z rozkładami jazdy.

Przed godziną 9 doszło też do stłuczki na ul. Wojska Polskiego przy skrzyżowaniu z ul. Biziela. Zderzyły się samochód osobowy i furgonetka.  Lewy pas w stronę centrum był zablokowany.

Jak już wcześniej informowaliśmy, po godz. 7 na wysokości przystanku Fordońska/Fabryczna audi wjechało na tory, co zatrzymało tramwaje. Po kilkudziesięciu minutach ruch został przywrócony. Czytaj więcej o zdarzeniu na Fordońskiej.


Powiązane treści