Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 6 • L 5
3C
Sob
2C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
3C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleNiespokojny sylwester w regionie. Sporo pracy miały służby ratunkowe
policja, straż pożarna_ na sygnale_ MR
31.12.2018 | 23:50

Niespokojny sylwester w regionie. Sporo pracy miały służby ratunkowe

Ostatnia noc 2018 roku była niezwykle pracowita dla służb.

Na zdjęciu: Poniedziałek był pracowitym dniem dla służb ratunkowych w regionie.

Fot. Maciej Rejment

Poniedziałkowy wieczór nie należał do najspokojniejszych w regionie. Służby miały ręce pełne roboty.

Po godzinie 18:00 doszło do groźnego wypadku w miejscowości Osięciny (powiat radziejowski). Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Do szpitali zabrano cztery osoby, które podróżowały w obu pojazdach, a ruch w miejscu wypadku (miał on miejsce w pobliżu skrzyżowania z Drogą Krajową 62) przez kilkadziesiąt minut był wstrzymany, a potem prowadzony wahadłowo.

Do tragedii doszło w Świeciu. W jednym z mieszkań zostały odnalezione zwłoki 63-letniego mężczyzny, który mieszkał samotnie i od jakiegoś czasu nie odzywał się do członków swojej rodziny. Pomimo przybycia na miejsce i służb oraz przeprowadzonej reanimacji, nie udało się uratować jego życia. Przyczyny jego zgonu ustalać będą śledczy, którzy już zlecili przeprowadzenie sekcji zwłok zmarłego.

82-letni mężczyzna podtruł się dymem, gdy próbował gasić pożar w jednym z mieszkań na czwartym piętrze bloku przy ul. Legionów w Grudziądzu. Ogień po jakimś czasie udało się zlokalizować, a gasiło go pięć zastępów straży pożarnej.

Również bydgoscy strażacy mieli ręce pełne roboty. Przy ul. Kwiatowej gasili pożar kontenera na śmieci, a potem także zmagali się z pożarem jednego z pustostanów w pobliżu ul. Kujawskiej i usuwali skutki wypadku przy ul. Brzechwy.


Powiązane treści