Bydgoszcz
18C
Słonecznie
52% wilgotność
Wiatr: 4km/h N
H 18 • L 16
22C
Sr
25C
Czw
26C
Pt
28C
Sob
28C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleNietypowa sytuacja w Solcu Kujawskim. Rowerzysta z ulicy trafił do… policyjnego aresztu
13.05.2017 | 17:01

Nietypowa sytuacja w Solcu Kujawskim. Rowerzysta z ulicy trafił do… policyjnego aresztu

Policjanci postanowili skontrolować na ulicy Dworcowej rowerzystę...

Na zdjęciu: Do kontroli doszło, gdy rowerzysta przemieszczał się ulicą Dworcową w Solcu Kujawskim.

Fot. Freeimages / archiwum

26-letni mieszkaniec Solca Kujawskiego nie spodziewał się, że jego wtorkowy przejazd rowerem po ulicy Dworcowej zakończy się zarzutami, za które grożą nawet trzy lata więzienia. Podczas, jak relacjonują policjanci, rutynowej kontroli znaleziono przy nim woreczki z amfetaminą.

Policjanci patrolujący soleckie ulice zatrzymali 26-latka i postanowili go wylegitymować. Gdy ten wyjmował dowód osobisty, funkcjonariusze zauważyli w portfelu charakterystyczne woreczki, tzw. dilerówki. – Okazało się, że nie były one puste. W każdej, a było ich siedem, był biały proszek – mówi Kamila Ogonowska z zespołu prasowego kujawsko-pomorskiej policji. Badanie narkotestem wykazało, że substancja ta ma właściwości charakterystyczne dla amfetaminy.

W efekcie tego splotu wydarzeń mężczyzna został zatrzymany. W ślad za odkryciem przy nim narkotyków postanowiono przeszukać także jego mieszkanie. Znaleziono w nim kolejne 23 gramy amfetaminy.

26-latek usłyszał już zarzut posiadania narkotyków, za grożą mu nawet trzy lata pozbawienia wolności.


Powiązane treści