Bydgoszcz
22C
Słonecznie
60% wilgotność
Wiatr: 6km/h WSW
H 23 • L 21
17C
Wt
16C
Sr
14C
Czw
15C
Pt
13C
Sob
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINieudane urodziny 25-latka. Spędził je w areszcie
areszt
29.10.2018 | 11:38

Nieudane urodziny 25-latka. Spędził je w areszcie

Na zdjęciu: zdj. ilustracyjne

Fot. archiwum

To nie były najlepsze urodziny w życiu mieszkańca Radziejowa. 25-latek przesadził z ilością wypitego alkoholu i rozbił cegłą szybę w aucie. W konsekwencji pozostałą część urodzin spędził w areszcie.

W sobotę, 27 września około godziny 6:30 policjanci z komendy w Radziejowie zostali wezwani na ulicę Polną. Jeden z mieszkańców zgłosił bowiem uszkodzenie zaparkowanego na niej samochodu dostawczego. Funkcjonariusze zastali tam zgłaszającego oraz 25-latka, który był sprawcą zdarzenia.

Okazało się, że mężczyzna, który był pod wpływem alkoholu, rozbił cegłą przednią szybę pojazdu. Oddział prewencji zatrzymał go i przetransportował do policyjnego aresztu. 25-latek, który tego dnia świętował swoje urodziny, usłyszał zarzut umyślnego uszkodzenia mienia. Zapytany przez policjantów, dlaczego tego dokonał, nie potrafił wyjaśnić przyczyny swojego postępowania.

Straty poniesione w wyniku pijackiego wybryku oszacowano na około tysiąc złotych. Mężczyźnie, który go dokonał, grozi od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności.


Powiązane treści