Bydgoszcz
28C
Słonecznie
32% wilgotność
Wiatr: 9km/h SE
H 28 • L 28
22C
Sr
16C
Czw
13C
Pt
12C
Sob
12C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINieudane urodziny 25-latka. Spędził je w areszcie
29.10.2018 | 11:38

Nieudane urodziny 25-latka. Spędził je w areszcie

Na zdjęciu: zdj. ilustracyjne

Fot. archiwum

To nie były najlepsze urodziny w życiu mieszkańca Radziejowa. 25-latek przesadził z ilością wypitego alkoholu i rozbił cegłą szybę w aucie. W konsekwencji pozostałą część urodzin spędził w areszcie.

W sobotę, 27 września około godziny 6:30 policjanci z komendy w Radziejowie zostali wezwani na ulicę Polną. Jeden z mieszkańców zgłosił bowiem uszkodzenie zaparkowanego na niej samochodu dostawczego. Funkcjonariusze zastali tam zgłaszającego oraz 25-latka, który był sprawcą zdarzenia.

Okazało się, że mężczyzna, który był pod wpływem alkoholu, rozbił cegłą przednią szybę pojazdu. Oddział prewencji zatrzymał go i przetransportował do policyjnego aresztu. 25-latek, który tego dnia świętował swoje urodziny, usłyszał zarzut umyślnego uszkodzenia mienia. Zapytany przez policjantów, dlaczego tego dokonał, nie potrafił wyjaśnić przyczyny swojego postępowania.

Straty poniesione w wyniku pijackiego wybryku oszacowano na około tysiąc złotych. Mężczyźnie, który go dokonał, grozi od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności.


Powiązane treści