Bydgoszcz
-0C
Lekkie opady śniegu
86% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 0 • L -1
-0C
Pt
0C
Sob
-2C
Nd
-2C
Pon
-2C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaNoc pełna strachu. Podczas maratonu w kinie Helios
IP_Helios_MaratonGrozy
30.06.2017 | 07:37

Noc pełna strachu. Podczas maratonu w kinie Helios

Podczas pełnej strachu uczty filmowej zaprezentowane zostaną cztery najlepsze tytuły ostatnich miesięcy.

Na zdjęciu: Fragment grafiki promującej wydarzenie.

Fot. mat. pras.

Różne oblicza grozy w czterech filmach czekać będą na widzów uczestniczących w najbliższym nocnym maratonie filmowych w kinie Helios. Odbędzie się on już 7 lipca.

Podczas pełnej strachu uczty filmowej zaprezentowane zostaną cztery najlepsze tytuły ostatnich miesięcy.Pierwszym z nich będzie długo wyczekiwany horror „Czarne pióro”. Następnie Widzowie zobaczą świetny „Bad Trip” oraz „Zombie express”. W finale z ekranu straszyć będzie oparty na prawdziwej historii „Bodom”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 23:00, a zakończy rano następnego dnia.

Wejściówki na maraton można kupić w kasie kina Helios. Bilet normalny kosztuje 36 zł, a cena ulgowego wynosi 32 zł. Ponadto do każdego bilety zakupionego w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea)  sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon będzie ważny tylko w czasie wydarzenia.

Więcej informacji na temat tego maratonu filmowego w Heliosie można znaleźć na stronie internetowej kina. Tam również znajdują się opisy filmów prezentowanych podczas nocnego seansu.


Powiązane treści