Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
80% wilgotność
Wiatr: 4km/h WNW
H 5 • L 4
2C
Pon
3C
Wt
5C
Sr
1C
Czw
1C
Pt
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleNocna kolizja na środku ulicy. Niełatwe wytypowanie sprawcy [WIDEO]
23.11.2016 | 17:06

Nocna kolizja na środku ulicy. Niełatwe wytypowanie sprawcy [WIDEO]

Całe zdarzenie nagrały kamery monitoringu miejskiego.

W środku nocy na niemalże pustej drodze doszło do zderzenia dwóch aut. Okazało się, że wina nie leży po stronie tylko jednego kierowcy. Oboje popełnili wykroczenia. 

Zdarzenie miało miejsce tuż po północy. – Kierujący pojazdem marki Audi skręcając z ulicy Broniewskiego w ulicę Morcinka nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi marki Ford Mondeo jadącemu z przeciwnego kierunku ruchu. Ten z kolei nie miał włączonych świateł mijania – wyjaśnia podkom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

Jak się okazało, audi to taksówka, która przewoziła klientów. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Osoba kierująca fordem za brak włączonych świateł mijania została ukarana mandatem karnym. Natomiast kierowca audi odmówił przyjęcia mandatu. Sprawa spowodowania kolizji znajdzie swój finał w sądzie.

Powyższe zdarzenie jest przykładem nieroztropności na drodze, co niejednokrotnie jest przyczyną wielu kolizji, szczególnie w mieście – dodaje podkom. Słomski.


Powiązane treści