Bydgoszcz
8C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h N
H 9 • L 7
15C
Nd
15C
Pon
4C
Wt
8C
Sr
7C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleNocna tragedia pod Bydgoszczą. Dwie ofiary śmiertelne wypadku! [AKTUALIZACJA]
wypadek Bydgoszcz
27.05.2018 | 03:29

Nocna tragedia pod Bydgoszczą. Dwie ofiary śmiertelne wypadku! [AKTUALIZACJA]

Do zdarzenia doszło przed godziną trzecią w nocy - poinformował dyżurny kujawsko-pomorskiej straży pożarnej.

Na zdjęciu: Na miejscu zdarzenia pracują zarówno strażacy, jak i ratownicy medyczni.

Fot. Stanisław Gazda / zdjęcie ilustracyjne

Dwie osoby zginęły, a dwie kolejne zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło w niedzielę przed godziną trzecią w nocy w miejscowości Wałdowo Królewskie niedaleko Dąbrowy Chełmińskiej.

Tragiczne zdarzenie rozegrało się na drodze gminnej – fiat seicento z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Śmierć na miejscu poniosły dwie osoby – 30-letni mężczyzna oraz o pięć lat młodsza kobieta. Obrażenia odniosły ponadto dwie kolejne osoby.

Na miejsce zostały oddelegowane cztery zastępy straży pożarnej oraz trzy zespoły ratowników medycznych. Droga w rejonie wypadku była bezpośrednio po nim całkowicie zablokowana.

Na miejscu pracę podjęli również policjanci, którzy badają okoliczności wypadku.

[AKTUALIZACJA]

W niedzielę przed południem bydgoscy policjanci skorygowali wcześniejszą informację strażaków o wieku jednej z ofiar. Na miejscu zginął 22-letni (a nie 30-letni) mężczyzna kierujący fiatem seicento. – Jego stan trzeźwości w momencie wypadku jest na tę chwilę nieznany – podkreśla asp. Piotr Duziak z zespołu prasowego kujawsko-pomorskiej policji.

Drugą ofiarą jest 25-latka, która siedziała na przednim fotelu pasażera. Ranni zostali z kolei pasażerowie jadący z tyłu auta. Nadal nie wiadomo, co było przyczyną zjechania pojazdu z drogi gminnej między Wałdowem Królewskim a Boluminkiem. Ustalić ma to policyjne śledztwo prowadzone pod nadzorem prokuratury.


Powiązane treści