Bydgoszcz
17C
Niebo częściowo zachmurzone
77% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 18 • L 16
22C
Sr
25C
Czw
24C
Pt
25C
Sob
27C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnaleNocny pożar mieszkania niedaleko Bydgoszczy. Jedna osoba ciężko ranna
pożar Rynarzewo - MR (2)
04.04.2019 | 06:57

Nocny pożar mieszkania niedaleko Bydgoszczy. Jedna osoba ciężko ranna

Pożar wybuchł w mieszkaniu tuż po północy.

Na zdjęciu: Z ogniem walczyło kilka zastępów straży pożarnej.

Fot. Maciej Rejment

Siedem zastępów straży pożarnej gasiło w nocy pożar, który wybuchł w domu jednorodzinnym w Rynarzewie (gmina Szubin, powiat nakielski).

Z budynku trzeba było ewakuować cztery osoby, wszystkie zostały przekazane zespołom ratownictwa medycznego. Do szpitala w ciężkim stanie przewieziono kobietę.

Akcja gaśnicza była niezwykle utrudniona. W pomieszczeniu znajdowały się również butle gazowe typu propan-butan, z których jedna z nich musiała być schłodzona wodą ze względu na grożące jej rozszczelnienie, pozostałe butle wyniesiono na zewnątrz obiektu. Strażacy podczas akcji musieli pracować w aparatach tlenowych.

Wiadomo jedynie, że ogień pojawił się w kuchni i następnie błyskawicznie rozprzestrzenił się na pozostałe pomieszczenia budynku. Walka z ogniem trwała przez kilkadziesiąt minut.

To kolejne takie zdarzenie w regionie. W środowe popołudnie informowaliśmy o pożarze poddasza budynku mieszkalnego w miejscowości Kolonia Straszewska (powiat aleksandrowski), gdzie z ogniem walczyło dziesięć zastępów strażaków. W sobotę z kolei płonęło mieszkanie w centrum Wąbrzeźna.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści