[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nocny wypadek na DK10. Trójka dzieci poszkodowana

Dodano: 29.08.2022 | 07:35

Na zdjęciu: Do nocnego wypadku doszło na krajowej 10 w Przyłubiu.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

Do groźnego wypadku doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (28/29 sierpnia) na krajowej 10 w Przyłubiu. Poszkodowanych zostało w nim siedem osób.

Informację o zdarzeniu przekazał w komunikacie tuż po godzinie drugiej w nocy dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej.

Jak podał, w miejscowości Przyłubie, na DK10 (trasa Bydgoszcz – Toruń) doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, a w wyniku tego wypadku poszkodowanych zostało siedem osób, w tym trójka dzieci. Wszystkie zostały przewiezione do szpitala. Do wypadku doszło tuż przed 1:00.

Na czas akcji służb, droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana. Pracowały trzy zastępy straży pożarnej, ratownicy medyczni i policjanci.

Nocny wypadek na DK10. Trójka dzieci poszkodowana
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek
Jarek
4 miesięcy temu

I znowu Przyłubie. Zrobić tam odcinkowy pomiar albo/i fotoradar albo stały patrol. Czy nikt z rządzących i policji nie zauważa, że to stały punkt wypadkowy? Może Wasz portal o to zapyta?