Bydgoszcz
-5C
Lekkie opady śniegu
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h SE
H -5 • L -6
2C
Sr
2C
Czw
3C
Pt
1C
Sob
1C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleNocny wypadek na rondzie Grunwaldzkim. Policyjny radiowóz zderzył się z autem osobowym [ZDJĘCIA]
23-09-2020_wypadek-rondo-Grunwaldzkie_Dariusz-Komasiński
24.09.2020 | 09:53

Nocny wypadek na rondzie Grunwaldzkim. Policyjny radiowóz zderzył się z autem osobowym [ZDJĘCIA]

Do wypadku doszło w środę wieczorem.

Na zdjęciu: Do wypadku doszło na rondzie Grunwaldzkim. W zderzeniu uczestniczyły auto osobowe i policyjny radiowóz.

Fot. Dariusz Komasiński / nadesłane

Dwóch policjantów zostało poszkodowanych w wyniku groźnego wypadku, do którego doszło w środę (23 września) wieczorem na rondzie Grunwaldzkim.

Policyjny radiowóz, który jechał na sygnale, zderzył się z samochodem osobowym. – Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do nas o godzinie 22:23 – mówi nam dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy i dodaje, że na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy strażaków.

Jak słyszymy, radiowóz miał włączone sygnały dźwiękowe i uprzywilejowania. Podróżujący radiowozem dwaj funkcjonariusze zostali zabrani do szpitala, gdzie przeszli badania. Poszkodowany został także kierowca auta osobowego, którego również przewieziono do szpitala.

Okoliczności zdarzenia ustalają policjanci.

[AKTUALIZACJA]
g. 10:23 Jak informuje podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, policjanci, którzy uczestniczyli w wypadku na rondzie Grunwaldzkim zostali wezwani do pilnej interwencji. Pojazd, którym się poruszali miał włączone sygnały dźwiękowe i uprzywilejowania. – Kierowcy dwóch pojazdów zatrzymali się, aby ustąpić miejsca radiowozowi, trzeci z kierowców tego nie uczynił – słyszymy.

– Funkcjonariusze zostali przewiezieni do szpitala, kierowcę volkswagena po opatrzeniu również wypuszczono do domu – dodaje podkom. Kowalska.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści