Bydgoszcz
16C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h NE
H 17 • L 15
15C
Czw
17C
Pt
12C
Sob
10C
Nd
12C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportNominacje dla siatkarzy z regionu! Zostali powołani do młodzieżowej reprezentacji Polski
łuczniczka bydgoszcz
19.04.2019 | 12:48

Nominacje dla siatkarzy z regionu! Zostali powołani do młodzieżowej reprezentacji Polski

Powołania rozesłał selekcjoner kadry młodzieżowej Michał Bąkiewicz.

Na zdjęciu: Mateusz Witek (blokuje atak Adama White'a), znalazł się w szerokim składzie młodzieżowej reprezentacji Polski na sezon 2019.

Fot. Szymon Fiałkowski

Szkoleniowiec młodzieżowej reprezentacji Polski siatkarzy Michał Bąkiewicz podał w piątkowe przedpołudnie nazwiska powołanych zawodników do szerokiego składu kadry na sezon 2019.

Dla kadry prowadzonej przez trenera Bąkiewicza (kilka tygodni temu na tym stanowisku zastąpił Mariusza Sordyla, który zrezygnował z posady z powodów osobistych), najważniejszą imprezą docelową będą mistrzostwa świata U-21, które w dniach 18-27 lipca zostaną rozegrane w Bahrajnie.

Na razie nowy selekcjoner podał skład szerokiej kadry. Z tego grona do końca tego miesiąca, Bąkiewicz wyłoni grupę dziewiętnastu siatkarzy, którzy zostaną powołani na pierwsze zgrupowanie kadry U-21, które odbędzie się w Zakopanem.

W gronie powołanych jest dwójka zawodników z klubów z naszego regionu. To reprezentujący bydgoskiego Chemika atakujący Mateusz Witek oraz grający na pozycji przyjmującego Jakub Czerwiński, który jest wychowankiem NTS Trójki Nakło, a obecnie gra w SMS PZPS Spała.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści